10 місць Санкт-Петербурга, які варто відвідати

10 місць Санкт-Петербурга, це звичайно не все найкраще. У будь-якому великому місті є певна кількість пам’яток, які повинен побачити кожен турист. Пітер – не виняток.

Що стосується вибору екскурсії петербург надає величезний простір варіантів на будь-який смак: тут проводяться міні-тури по дахах, по дворах і парадним. Ви можете також замовити індивідуальну автомобільну або пішохідну екскурсію.

Однак, який би спосіб знайомства з цим містом ви не вибрали, не забудьте про найвідоміших і дивовижних місцях, які не можна залишити без уваги.

10 мест Санкт-Петербурга, которые стоит посетить

Серед безлічі культурних та історичних пам’яток Санкт-Петербурга можна виділити 10 найголовніших:

 • Ермітаж (Зимовий палац);
 • Маріїнський театр (театральна площа);
 • Літній сад;
 • Ісаакіївський собор;
 • Петропавлівська фортеця;
 • філармонія імені Д. Шостаковича;
 • Олександро-Невська Лавра;
 • крейсер «Аврора»;
 • кунсткамера Петра I.

В залежності від часу, яким ви володієте, можна вибрати декілька об’єктів з перерахованих вище. Кожен з цих пам’яток не може не вразити. Звичайно, крім цього списку, в Петербурзі є безліч інших визначних пам’яток, таких як Петергоф, Царське село і так далі.

Поради

Починати знайомство з містом краще зі станції метро «Невський проспект». Автобусні тури краще замовляти не в туристичний сезон, оскільки велика ймовірність витратити багато часу в пробках. Та й розглядати об’єкти, на які вказує екскурсовод, буде не надто зручно. Відвідуючи, наприклад, Ермітаж, краще приєднатися до екскурсійної групи, так як серед великої кількості представлених творів мистецтва, тільки обізнана людина зможе за короткий час акцентувати вашу увагу на найбільш цінних експонатів. І, звичайно, вам обов’язково потрібно побачити розлучення мостів і білі ночі. Для цього варто приїхати на Палацову або Адміралтейську набережну десь в 1:30 ночі. Найкращий час – червень/липень.

Таким чином, щоб побачити всю красу і цінність Пітера, слід ретельно спланувати свою поїздку. Кількість прекрасних видовищ і вражень, які ви отримаєте від міста, повністю залежить від часу перебування в ньому. Чим довше ви тут пробудете, тим сильніше закохаєтесь в Санкт-Петербург.

Заробіток екскурсоводом

Працювати екскурсоводом можна як в туристичній фірмі, так і приватним гідом. Причому приватним гідом, незважаючи на високу конкуренцію, працювати вигідніше, якщо ви людина самоорганізований і товариський. Тому що саме від вашої комунікабельності в основному і буде залежати ваш заробіток.

Якщо у вас є бажання працювати в цій сфері бізнесу, то перше, що ви повинні зробити — це визначити своє цільове унікальна пропозиція.

Чим воно може бути?

 • Знання іноземних мов. Якщо воно є, то у вас є серйозний потенціал в даній роботі.
 • Наявність власного транспорту. Великий плюс, якщо володієте мікроавтобусом. Він підходить, як для малих форматів екскурсій, так і середніх групових.
 • Історична освіта або самоосвіта. Деякі ставлять цю властивість на перший план, але я вважаю, що це менш важливо, тому що легко розвивається самоосвітою. А для початку роботи екскурсоводом, вам достатньо мати хороші знання з 1-3 точкам Санкт-Петербурга, пов’язаних з якимись історичними подіями чи особами. А далі ви зможете розвиватися в даному плані, поступово і по мірі необхідності. Тому, по даній властивості досить мати гарне добротне середню освіту і особисте захоплення історією міста.
 • Разом — по першим трьом характеристикам, ви можете почати цей бізнес починаючи з 18 років і закінчуючи віком, поки ворушиться мову і кінцівки.

  Бонуси туристам

  Ви можете запропонувати якісну фото та відеозйомку. З розвитком сучасних мобільних технологій, на достатньо доступних гаджетах можна робити дуже пристойні за якістю фото та відео матеріали. Тут більше важливо, є у вас до цього схильність чи ні. Якщо немає, то можна знайти помічника з молодих людей готових підробити. У будь-якому випадку, пропонуючи додаткові сервіси екскурсовода, ви підвищуєте свою конкурентноздатність.

  Якщо ви думаєте, що дана сфера бізнесу дуже конкурентна, то зайдіть в будь-торговий центр і зрозумієте, що таке справжня конкуренція. Хороших екскурсоводів не так вже й багато, а знають певні історичні місця або події, ще менше. Скільки в Петербурзі хороших пам’ятних місць? СОТНІ, а можливо і ТИСЯЧІ.

  Так що у вас є всі шанси знайти своє місце в цьому бізнесі.

  • Відкрийте свою сторінку в інтернет. Як зробити це самостійно ми розповідали раніше.
  • Відкрий свою групу в соцмережі. Наприклад, у ВКонтакте або Однокласники. Є багато джерел своєї аудиторії, яка може вас знайти. Де і як знайти цільову аудиторію, ми теж писали раніше.
  • Готелі міста, аеропорт і вокзали — теж хороші місця для пошуку людей, які готові скористатися послугами екскурсовода.
  • Запропонуй свої послуги іноземним туристам безпосередньо, наприклад на ресурсі cosmotourist.com. Розкажи про себе — красивому(-ой) і привабливого(-ой) і до тебе потягнуться люди.

  Дерзайте! У вас все вийде!