Американський блогер зруйнував міф про красу російських дівчат

11-13-2019


Викладач англійської з США Кріс переїхав до Росії вісім років тому. Він багато подорожував по різних містах і врешті — решт осів в Єкатеринбурзі (Москва здалася йому занадто великий, а Уфа-занадто маленькою). У своєму відеоблозі він розповідає, що його найбільше здивувало в нашій країні. Ви можете познайомитись с Красивими Українськими та Російськими дівчатами на цьому сайті http://meeting-ukrainian-woman.com/, тут багато красивих дівчат.

Чи були у тебе якісь стереотипи про Росію?

Я думав, коли я приїхав перший раз, що я буду посміхатися весь час і всі будуть думати, що я дивний. А виявилося, що це тільки наполовину правда. Я не посміхався, але все одне думали, що я дивний.

Всі думають, що Росія-дуже питуща країна. Чи є у тебе цікаві “алкогольні” історії?

Напевно, найцікавіше було пити горілку на Абзаково (гірськолижний курорт в Башкортостані. — Прима. «Ридуса) в -30 на Новий рік. Пам’ятаю, як круто було піднятися і зустріти Новий рік нагорі! Не пам’ятаю, як ми назад дісталися…

Російські дівчата. Як ти думаєш, чим вони відрізняються від дівчат з інших країн?

Російські дівчата відрізняються тим, що вони більше задають таких питань: хто красивіше? Я перший раз в житті почув фразу “російські дівчата найкрасивіші в світі”, коли я приїхав до Росії. І я це почув від російської дівчини. Мені здається, коли дівчина сильно зациклена на своїй зовнішності, то це не дуже приємно і не дуже привабливо. І насправді це робить її менш красивою. Але в цьому не винна російська дівчина. Коли люди навколо тебе кажуть, що так має бути, то, звичайно, ти починаєш в це вірити і сприймати все через цей фільтр. З іншого боку, є інші російські дівчата, які думають про інші речі.

Напевно, в Росії говорять про те, що чоловіки і дівчата — зовсім різні. Більше, ніж в нашій країні і в інших країнах, де я живий. До того, як я приїхав до Росії, я думав, що людина-перш за все людина. Не важливо, Чоловік або дівчина.

Що б ти хотів змінити в Росії, якби міг?

Погода. Коли ви вже вимкнете кондиціонер на вулиці? Людям холодно!

Що б ти переніс з Америки сюди?

Я, напевно, переніс би всіх росіян, які живуть в Америці і яким не подобається жити в Америці. Ні, ні, ні, краще перенести тих, хто народилися в США у російських батьків і не говорять російською, але називають себе росіянами. Так, так, так, ось це було б цікаво.

Що б ти порадив людям, які приїжджають в Росію з інших країн?

По-перше, вивчи алфавіт! По-друге, одягайся тепліше! По-третє, не бійся!