Автотюнінг світиться в темряві — як на цьому заробити

Розглянемо оригінальну і абсолютно нову ідею бізнесу – світиться автотюнінг. Це покриття автомобільних дисків світлим лаком. Будь автолюбитель не хоче виділитися із загального потоку машин і бути оригінальним?

Постояти 10 хвилин на освітленому місці і рвонути в ніч і при цьому колеса його автомобіля світяться в темряві. Погодьтеся, що не кожен водій зможе втриматись від такої спокуси прикрасити свою улюбленицю.

Що вам потрібно?

  • Знайти в інтернеті постачальника порошку люмінофор, придбати його. 1 пакет ( 500гр.) коштує приблизно 5000р.
  • Придбати в будь-якому автомобільному магазині прозорий лак для автомобілів. Нам необхідно 1.5 л. – 1400р.
  • Купити краскопульт, розпилювач для нанесення фарби на поверхню – 1500р.

Разом ваші витрати складуть 5000+1400+1500=8000р.

Технологія приготування лаку дається разом з порошком, але ось короткий опис:

  • розведіть порошок з лаком 1:3 і ретельно перемішайте. Порошок, що не розчиняється , а осідає на дні, тому рекомендується якомога частіше перемішувати складу.
  • Поверхня після покриття стає матовою (рихло) і тому рекомендується повторне покриття простим лаком, для додання блиску виробу. Витрата на 1кв.м. 50 мл. лаку. На один диск приблизно 25 мл лаку. Інтенсивність світіння становить до 8 годин.

Автотюнинг светящийся в темноте - как на этом заработать

  • Повернемося до нашого лаку. У нас вийде 1500мл. готового продукту. Такою кількістю можна покрити 60 автомобільних дисків – 15 машин.

Автотюнінг — розрахунок примірної прибутку

Знайти 15 автолюбителів не складе великої праці, після перших результатів вони самі будуть вас шукати.

Наша прибуток: 60 дисків х 750 рублів =45 000 грн.
45 000-8 000=37 000р. = чистий прибуток
Звичайно, можна пофантазувати і покривати лаком можна будь-яку поверхню. Наприклад це можуть бути — деталі інтер’єру, тротуарна плитка і каміння у акваріумі, статуетки у ванній кімнаті. Це може дати додатковий дохід, щоб зменшити витрати з неиспользуемому лаку.

Якщо немає бажання возитися з приготуванням лаку, то на тих же сайтах ви можете знайти готові вироби для автотюнингу і виступати в ролі посередника.

Купити рамки для номерів, наклейки на авто, світяться бризковики, і просто перепродувати ці вироби з націнкою.

Можна укласти договори з автомагазином та СТО в вашому місті і бути постачальником світяться виробів і самого люмінофора.
Взагалі людська фантазія безмежна, не бійтеся пізнавати незвідане, бути може саме ви будите першим у вашому місті, хто пропонує світиться автотюнінг.

Автотюнинг светящийся в темноте - как на этом заработать

Експериментуйте , все у ваших руках!