Біржа Telderi — шукаємо ідеї для заробітку

Біржа Telderi набирає обертів з кожним днем. Багато шукають нові способи заробітку в інтернеті, але лише деякі знаходять дійсно вартий джерело доходу. Ви хочете знайти хорошу ідею і втілити її в життя?

Знайдіть її аналог в інтернеті. Ми пропонуємо шукати сайти, які дійсно приносять прибуток, розібратися яким чином вони це роблять, і повторити їх успіх!

Залишилося знайти потрібні «працюючі» ресурси

Готове рішення вже існує!

Представляємо вам біржу Telderi, де реєструються продавці сайтів. Вони надають інформацію про свій ресурс, теми, трафік, джерелі доходу. Саме ця інформація нам і потрібна!

Якщо ви не знайшли адресу сайту, попросіть власника написати в лічку. Найчастіше url у вільному доступі і ви можете подивитися на сайті власні очі.

Ви дізнаєтеся, яким чином заробляє такий сайт, залишиться тільки втілити його ідеї!

Біржа Telderi — кілька прикладів сайтів:

  • Сайт з продажу ігор для мобільних телефонів. Кожен день його відвідують понад 800 унікальних користувачів. Зареєстрований він усього рік тому, прибуток від неї становить близько 20000 рублів на місяць, користуючись партнерською програмою! Звичайно, власник вкладає в seo оптимізацію 5000 рублів щомісяця, оскільки доводиться конкурувати з іншими учасниками партнерок. Принадність даного порталу в тому, що контент шукати не потрібно! Просто переказати своїми словами опис до потрібної гри.

Биржа Telderi - ищем идеи для заработка

  • Сайт на автомобільну тематику. Зареєстрований він 4 роки тому, його відвідують більше 600 користувачів за день. Прибуток за місяць близько 8000 рублів. Заробляє, в основному, на прямій рекламі.
  • Портал, на якому користувач може знайти файли з комп’ютерної графіки, як англійською, так і російською мовами. Безумовно, лежать вони на файлообмінниках, з яких, власне, сайт і одержує дохід. Аудиторія даного сервісу становить кілька сотень відвідувачів. Всі вони мають певні цілі, коли заходять на даний портал. Власник повинен відшукати потрібні клієнту файли і розмістити на відповідних файлобменниках.

Як бачите, все геніальне просто!

Щодня на біржі Telderi ви можете знайти десяток нових сайтів, які викладають детальну інформацію про себе. Ви обов’язково знайдете цікаву прибуткову ідею заробітку в мережі! Здійсніть її!

Наостанок, декілька порад про те, як вибрати сайт, який буде приносити прибуток:

Биржа Telderi - ищем идеи для заработка

  • Зверніть увагу на те, як давно зареєстрований сайт. Дохід, зазвичай, приносять ті, які працюють більше року. У будь-якому випадку, після року вже можна оцінити працездатність самої ідеї.
  • Читайте коментарі до сайту. Це незалежна оцінка його діяльності.
  • Подивіться сторінку опису, там можна знайти інформацію про джерела доходу сайту.
  • Дослідіть графік відвідуваності. Успішний ресурс похвалиться зростанням останнього або, по крайней мерее, постійною кількістю відвідувачів.
  • Майте на увазі, що аукціон тривати не менше семи днів. У зв’язку з цим, радимо заглядати на біржу хоча б 1 раз в тиждень. Там ви обов’язково знайдете цікаву «працюючу» ідею!