Доступ до фільмів та відео роликів — 5 видів заробітку

Доступ до фільмів цілком може бути прибутковим видом заробітку. Адже одна з найпоширеніших причин, по якій сьогоднішні користувачі всесвітньої павутини прагнуть на її простори, це перегляд і скачування фільмів та відео роликів.

Можливо це, художні фільми, кліпи, мультфільми, приколи або щось інше.


Заробити на доступ до різних відео роликами та фільмами сьогодні цілком можливо!

Доступ до фільмів, як це зробити

 • Завантажувати відео ролики, які ви зняли самі, на різні інтернет хостинги. Майданчиком для старту може послужити, наприклад, Smotri.com. Для початку, зареєструйтесь на сайті, додайте своє відео, включіть для нього можливість MoneyUP, поставте відповідну галочку, якщо ви не проти розпрощатися з оригіналом.
 • Доступ к фильмам и видео роликам - 5 видов заработкаНа ваш гаманець будуть йти відрахування на певну суму, з кожного перегляду вашого відео. Сума складатиме близько 5$ за кожних 1000 переглядів.

  Викласти ролик можна не просто так, а з метою реклами. Наприклад, ви можете перед показом запустити свою або партнерську рекламу, з якою теж будете мати дохід.

 • Займіться створенням свого відео хостингу. Можна скористатися існуючими партнерками. У зазначеному вище хостингу, це Api.Smotri.com. Якщо знань у цій галузі у вас не досить, можна скористатися послугами хорошого веб – майстра. Якщо ви мрієте стати власником власного відео хостингу, це цілком реально!
 • На перегляді готової відео рекламу теж можна заробити. Суть методу в тому, що ви дивіться ролик замовника та відповідаєте на питання. Ті, хто хочуть зробити рекламу свого товару, охоче користуються такими способами піару, т. до вони більш ефективні, ніж текстова реклама. Метою роботодавця тут може бути не просто статистика, а реклама для свого продукту. Існує досить розкручений сервіс для такого заробітку під назвою Intvideo.TV.
 • Перспективним напрямком є створення власного відео каналу на Youtube. Створіть свій канал мовлення, на якому ви будете викладати ролики про себе, свої плани, відео про відпустку, прогулянках, захоплення і так далі. Існує західний канал MetaCafe.com, який дуже схожий на наш канал і платить за 1000 переглядів 5$.
 • Ви можете продавати популярні фільми. Заробити на цьому цілком можливо, вступивши, наприклад, в партнерську програму. Ви можете продавати фільми за допомогою реферальних посилань, розміщувати їх на блогах і форумах, а можете створити магазин в інтернеті. У другому випадку, ви можете мати до 50% з продажу.
 • Доступ к фильмам и видео роликам - 5 видов заработка

  Існують і інші види інтернет заробітку, заробити, наприклад, можна на торрентах. З кожним днем обсяги споживачів відео ресурсів зростають і з’являються нові види заробітку.

  Наведеної вище інформації по темі вам повинно вистачити, щоб почати свій заробіток в інтернеті. Почніть працювати прямо зараз, поки цю нішу не зайняли інші!