Дренажні колодязі ПВХ

5-26-2020

Дренажні каналізаційні колодязі з ПВХ вже давно використовуються при спорудженні інженерних систем. Гофрована форма поверхні труб і сучасні матеріали дозволяють їм з легкістю витримувати високі ґрунтові навантаження.Пластикові колодязі є повністю герметичними на відміну від бетонних аналогів. Крім того, вони набагато легше, ніж залізобетонні конструкції і дають можливість монтувати їх без використання спеціальної техніки. Невеликі габарити знімають необхідність риття широких котлованів. Також хочемо вам порекомендувати Дренажные колодцы

Дренажний колодязь d 315 мм

  • Матеріал: пластик
  • Діаметр, мм: 315
  • Колір: коричневий чи чорний

Ціни уточнюйте у менеджера офісу

Дренажний колодязь d 600 мм

  • Матеріал: пластик
  • Діаметр, мм: 600
  • Колір: коричневий чи чорний

Ціни уточнюйте у менеджера офісу

Дно/пластикова кришка колодязя

  • Матеріал: полімери
  • Діаметр, мм: 315-575

Ціни уточнюйте у менеджера офісу

Муфта для врізки в колодязь 110 мм

  • Матеріал: полімери
  • Діаметр, мм: 110

Ціни уточнюйте у менеджера офісу

Особливості конструкції і призначення

Раніше на каналізаційні колодязі з ПВХ в Росії та інших країнах СНД був низький попит з-за низьких показників стійкості до низьких і високих температур. Але сучасні матеріали можна застосовувати в більш екстремальних умовах, які можуть коливатися від -70 до 50 градусів.

Стандартний пластиковий колодязь складається з днища, самої шахти і каналізаційного люка. Днище і люк виконані з полімерних матеріалів. При необхідності, виріб можна укомплектувати та іншим люком, наприклад, чавунним, який підвищить показники допустимих навантажень. Стандартна полімерна кришка легко витримує вагу людини.

Основна частина конструкції (так звана «шахта»), являє собою ПВХ трубу з товстими гофрованими стінами.

Колодязь каналізаційний пластиковий є важливим елементом для обслуговування закритих дренажних систем.

Дренажні колодязі можна розділити на 3 основні види:

  • Інспекційні (оглядові),
  • Водоприймальні,
  • Поглинальні.

Перший вид (оглядові) призначений для надання можливості своєчасної очистки труб водовідведення від засмічень. Вони встановлюються як мінімум на кожному другому повороті трубопроводу або кожні 50 метрів (якщо це пряма ділянка).

Відсутність каналізаційних ПВХ колодязів загрожує необхідністю повного демонтажу дренажної системи через її засмічення. З часом, в місцях поворотів труб, в будь-якому випадку утворюються замулювання або засмічення, незалежно від того, яка захист і фільтри встановлені в системі водовідведення.

Дренажна система в будь-якому випадку повинна закінчуватися водоприймальним колодязем. Саме в ньому накопичується вся зібрана вода і поверхневі стоки. З нього вода в подальшому може потрапляти в загальну каналізаційну систему, у водойму, канаву або ж використовуватися для поливу, якщо в цьому є необхідність.

Дно і кришка входять в стандартну комплектацію. Кришка люка повинна бути без отворів, щоб дощова вода, яка буде потрапляти через них, не перевантажувала дощову каналізацію. А для того, щоб на день осідали непотрібні частинки піску, дренажні труби врізаються як мінімум на висоті в пів сантиметра (0.5 мм від днища.

Якщо відсутня можливість для скидання води з дренажної системи, встановлюють поглотительный колодязь. Його єдина і основна відмінність від інших двох видів – відсутність дна. Замість нього, внизу роблять подушку з шарів каменів, щебеню та піску для того щоб вода йшла в нижній шар ґрунту.

Прочищення здійснюють усієї конструкції з допомогою насоса, труби прочищаються виключно струменем води під напором.