Фрілансери на MakeTrust покроковий алгоритм роботи в системі

Хочемо представити вашій увазі досить новий вид заробітку – прибуткова робота в системі MakeTrust.

Завдання не складні і якщо ви вмієте при реєстрації вказувати url сайту, можете сміливо приступати до роботи.

Хто користується послугами MakeTrust?

Насамперед, рекламодавці, які готові оплачувати роботу по встановленню своїх посилань на різні майданчики. Вам потрібно буде розмістити посилання на конкретний сайт в соціальних мережах, каталогах, блогах і т. д. Замовник складає перелік майданчиків, де хоче побачити свої посилання.

Що б ви не сумнівалися, скажімо, що користувачі, що працюють з MakeTrust, заробляють, в середньому 250$ у місяць! Ми вас зацікавили?

Тоді пропонуємо покроковий алгоритм роботи системи:

 • Увійдіть в якості фрілансера. Форма досить проста.
 • Перейдіть в розділ нових проектів. У вікні «фільтр вибору завдань» виберіть майданчики, на яких будете реєструвати сайти. Новачкам, радимо вибрати категорію соціальні закладки, реєстрація зовсім не складна, хоча і оплачується дешевше. Втім, можете відзначити відразу кілька категорій.Фрилансеры на MakeTrust
 • Визначтеся, які завдання вам цікаві. Фільтр досить гнучкий і дозволить отримувати ті, які вам підходять. Ви можете вибрати тільки один сайт і зареєструвати його на багатьох майданчиках. Є можливість зробити навпаки: реєструйте на одному майданчику кілька сайтів. Який спосіб вибрати, вирішувати вам. Головне – розрахувати свої сили і впоратися із завданням добре.
 • Ви берете роботу. Відображаються виконуються завдання в розділі «проекти в роботі». У полі «Дії» ви можете натиснути на піктограму і почати роботу. Так само, є можливість відмовитися від виконання завдання (права кнопка). Ми сподіваємося, що ви-сумлінний працівник і зможете розрахувати свої сили, щоб не понижувати рейтинг.
 • Перевірте, чи потрібно реєструватися перед початком роботи за вказаним url. Це полегшить завдання в подальшому.Фрилансеры на MakeTrust
 • Далі, виконуєте завдання. Слід натиснути ліву кнопку, і перейти на наступну сторінку. Тут ви будете працювати. Праворуч розташований сайт, на якому потрібно зареєструвати посилання замовника.
 • Заповнюємо цей сайт необхідною інформацією, і потрапляєте на сторінку, де розміщена закладка. Вводимо в поле «Зберегти результат» адреса місця, де розташована наша закладка. Відредагувати посилання можна в пункті «Чекають підтвердження».
 • Далі натискаємо на «бінокль» праворуч.
 • Вітаємо! Ваше завдання виконано!

  Оплата відбудеться, тільки після підтвердження, посилання. Бінокль активується через 48 годин, до цього моменту, можна побачити тільки «приціл».

  Далі, ви натискаєте на бінокль, і гроші моментально переходять на ваш рахунок!