Іноді місцеві жителі теж знімають квартири довгостроково

8-29-2018

Як вибрати оренда квартир Київ
Іноді місцеві жителі теж знімають квартири довгостроково. В Києві багато отримують додатковий дохід від здачі в оренду своїх квартир або будинків у престижних районах, переїжджаючи в малосімейки на околиці. Оренда квартири на кілька місяців може виручити і в разі капітального ремонту на купленій в новобудові житлоплощі. Зняти квартиру на місяць в Києві можна приїхали відпочити в столицю родичам або друзям.
Токож хочемо вам порекомендувати аренда квартир Киев
Сьогодні оренда квартир у Києві істотно подешевшала. Ця тенденція поширюється на апартаменти з будь-якою кількістю кімнат. Найбільше ціни просіли в Подільському районі — майже на 8 %. Бюджетні пропозиції — з 4,25 у.е./кв. м орендованої площі — можна знайти в Деснянському районі столиці, а найдорожча оренда квартир, як завжди, в Печерському. Влітку 2016 р. однокімнатні квартири в Києві здаються в середньому по 316. е., а ціна оренди на 2 – і 3-кімнатні апартаменти — 525 і 950. тобто, відповідно.
Більшість людей воліють знімати квартири від господаря на тривалий термін недалеко від місця своєї роботи або навчання. Крім ціни, вирішальними факторами при виборі варіантів є близькість до будинку об’єктів соціальної інфраструктури та крокової доступності транспорту.
Довгострокову оренду вигідніше шукати самому, без посередників. Простіше і швидше це робити через інтернет. На сайті DOM.RIA є найбільш повна база даних, що включає 4 029 оголошень про щомісячної оренди квартир від власника. Тут можна знайти будь-які пропозиції — від елітних мебльовані апартаменти з дизайнерським ремонтом до економ-варіантів у спальних районах. Кожне оголошення містить докладний опис об’єкта і серію фотографій, які допомагають зробити вибір.
Якщо ви хочете здати в довгострокову оренду свою квартиру, розмістіть оголошення тут, на сайті DOM.RIA. Опишіть докладно достоїнства вашого варіанту, покладіть його якісними фото. Попит на оренду квартир в Києві постійно зростає, тому зацікавлені клієнти не змусять себе чекати.
Юристи рекомендують і господарям нерухомості, і орендарям оформляти договір довгострокової оренди, де будуть прописані права та обов’язки сторін, порядок відшкодування збитків, фіксована орендна плата, термін оренди. Офіційне оформлення договору з засвідченням його у нотаріуса передбачає і перевірку правовстановлюючих документів на квартиру.