Інтернет. Як заробити, не вкладаючи?

За останні кілька років, кількість тих, хто намагається заробити, не вкладаючи у всесвітній глобальній мережі, збільшується з кожним днем. До подібним спробам їх підштовхує не тільки брак грошових коштів і бажання підправити своє фінансове становище.

Але і різноманіття рекламних банерів, спливаючих практично на кожній сторінці, яку тільки можна відкрити в Інтернеті.

Зараз майже всі мають вдома комп’ютер з виходом в мережу. Хтось використовує його для спілкування з друзями і родичами, хтось шукає і скачує музику чи фільми, хтось віддалено підвищує свою освіту, хтось грає і так далі.

І всякий раз, волею-неволею, вони бачать саму різноманітну рекламу. І досить нерідкі випадки, коли в цій рекламі зустрічаються оголошення з пропозиціями легко і швидко заробити, не вкладаючи гроші в Інтернеті.

Піддавшись спокусі, багато переходять за вказаними посиланнями, приносячи тим самим непоганий дохід для шахраїв, які створюють подібні пропозиції.

Вдумайтеся, адже далеко не кожен з нас може отримати на офіційній роботі по п’ятсот доларів на місяць.Интернет. Как заработать не вкладывая?

А в мережі отримати такий заробіток пропонується всього за тиждень, або, що ще смішніше — за день.

Погодьтеся, це смішно. Тим не менш, деякі ведуться на цю брехню. Нерідкі випадки, коли для отримання роботи або повного опису вакансії, що вас зацікавила, вам потрібно заплатити деяку суму.

Чи потрібно говорити про те, що в підсумку ви не отримуєте бажаного і просто втрачаєте свої гроші. Однак, є варіанти, які дозволяють отримати прибуток в Інтернеті, не вкладаючи коштів. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Опитування та анкетування

Найпопулярнішим способом отримання додаткового заробітку в мережі служать платні інтернет-опитування та всілякі анкетування. В даному випадку компанія-виробник планує вивести на ринок новий продукт, товар або послугу, і прагне до того, щоб цей продукт/послуга/товар були максимально затребувані і конкурентоспроможні.

Для цього потрібно постаратися мати мінімум недоліків і нарікань від особи споживачів. Саме для цієї мети і проводяться опитування. Мати постійний маркетинговий відділ, що займається подібними питаннями, може собі дозволити тільки дуже велика фірма, тому багатьом виробникам простіше найняти маркетингове агентство, яке пропонує вже готові рішення під кожну конкретну задачу.

Як правило, опитування займає від п’яти хвилин до півгодини і в якості винагороди пропонується від п’яти до шістдесяти (в деяких випадках — до ста) карбованців. Вивести гроші можна на електронний гаманець, але не за кожен опитування, а за кілька, тобто мінімальна сума виводу коливається від ста до двохсот карбованців.

Интернет. Как заработать не вкладывая?

Біржі текстів

Більш пристойні суми заробітку можна отримати, працюючи на електронних біржах текстів. Суть роботи в цьому випадку, як вже зрозуміло з назви, полягає у написанні статей. Як правило, замовник дає вам завдання — написати статтю на визначену тему з певною кількістю знаків.

Тобто ви шукаєте кілька статей на подібну тему в Інтернеті і складаєте з них свою, з високим ступенем унікальності. Даний вид роботи називається копірайтинг. Після виконання замовлення ви отримуєте свою винагороду. Ціна за статті варіюється в залежності від термінів виконання, обсягу і теми. Середня ціна на сьогоднішній день становить близько ста п’ятдесяти рублів за статтю обсягом у три-чотири тисячі символів без пробілів.

Рерайт

Ще один варіант роботи — це рерайт. У цьому випадку замовник дає вам готову статтю в якості оригіналу, який вам потрібно переписати своїми словами, зберігши стиль і сенс. Мабуть, це найкращий вид заробітку в мережі. Багато примудряються заробляти таким способом більше, ніж в реальному житті.

Чим більше якісно виконаних статей ви здасте, тим вище буде ваш рейтинг. А вже якщо пощастити перейти в розряд професійних копірайтерів, то знайте — рівень зарплат там незрівнянно вище. Ви зможете повністю присвятити себе цій роботі і отримувати за неї непогані гроші.

Интернет. Как заработать не вкладывая?

Коментарі та лайки

Є ще варіанти заробітку у вигляді написання коментарів на сайтах, в блогах і на форумах, виставлення «лайків» за вподобані фото або відео, перегляд реклами, кликание з новин і так далі.

Ми не будемо зупинятися на них детально, оскільки дохід від такого роду роботи вкрай малий порівняно з описаними нами варіантами.

Интернет. Как заработать не вкладывая?

Як ви бачите, в Інтернеті можна заробити, не вкладаючи, головне знати, як і де і володіти мінімумом необхідних знань. Шукайте свій напрямок для заробітку, комбінуйте і не бійтеся починати щось нове.

Хто знає, бути може, саме Інтернет відкриє для вас нові професійні горизонти, про які ви навіть не підозрювали!Интернет. Как заработать не вкладывая?