Кращі торгові платформи для трейдингу

9-25-2020
Лучшие торговые платформы форекс, скачать, обзор | TraderNEW

Яка найкраща торгова платформа Форекс?

Валютний ринок не має єдиного фізичного місця розташування, це Інтернет-майданчик для валютного трейдингу. Трейдери мають можливість брати участь у валютній торгівлі через торгову онлайн платформу. Без неї ви ніяк не зможете займатися трейдингом на Форекс. Після того, як новачок прийняв тверде рішення зайнятися валютної торгівлею, він повинен підшукати для себе підходящу платформу для торгівлі. Тому питання «яка торгова платформа Форекс найкраща?» стоїть перед кожним починаючим трейдером. Ми допоможемо вам у цьому розібратися, оскільки одному це зробити буде нелегко. На ринку зараз дуже багато конкуруючи платформ. Також хочемо вам порекомендувати https://sdg-trade.com/programmnoe-obespechenie

Найпопулярнішим розробником торгових платформ є компанія MetaQuotes Corp. Вона володіє однією з найпопулярніших платформ – платформою MetaTrader 4. Її вибирають для себе багато валютні трейдери для торгівлі на Форекс.

Але, крім платформи MetaTrader 4 за останні кілька років на ринок вийшло і багато інших досить непоганих торговельних платформ. У цій статті ми розповімо вам, на які цікаві платформи для валютної торгівлі варто звернути увагу. Звичайно ж, якщо ви ще не вирішили яка торгова платформа Форекс онлайн буде найкращою саме для вас. Тут ви дізнаєтеся, за якими критеріями можна зрозуміти якісна це торгова платформа чи ні.

платформи MetaQuotes

Роздрібні Форекс брокери пропонують своїм трейдерам різні торговельні платформи, але ось уже кілька років поспіль платформи MetaTrader залишаються найпопулярнішими на валютному ринку. Першу програму MetaQuotes Corp створили більше 10 років тому. Основні версії платформ від цього розробника – це MetaTrader 4 і MetaTrader 5.

MetaTrader 4

Однією з найперших платформ для валютної торгівлі стала платформа Форекс MetaTrader 4. У момент запуску цієї програми на ринку Форекс ще не було інших якісних платформ, тому MetaTrader 4 швидко набрала популярність серед валютних трейдерів. Це одна з найбільш надійних платформ, з якими нам доводилося стикатися. Серед безлічі її переваг є кілька базових:

· Більше 50 корисних індикаторів

· Експертні радники

· Торгівля в 1 клік

· Очікують і лімітні ордери

· Мультічартінг (підтримка декількох графіків)

· 9 часових рамок

Це лише невеликий список плюсів торгової платформи MetaTrader 4. Важливою перевагою MetaTrader 4 є стабільна безперебійна робота. Багато трейдерів відгукуються про цю платформу як про надійного і якісному помічника. Якщо ви віддаєте перевагу торгувати на мобільних пристроях, це не проблема, адже у цієї платформи є хороші мобільні додатки. Вони підходять для різних операційних систем – і для iOS, і для Android, Windows і BlackBerry.

Для тих, хто звик торгувати в браузері, є один недолік. Платформа MetaTrader 4 – це не торговельна платформа Форекс на базі веб-додатки. Це означає, що для того, щоб з нею працювати, вам потрібно буде її спочатку завантажити, а потім встановити. Крім того, MetaTrader 4 несумісна з OSX, що може засмутити шанувальників Mac. На жаль, альтернативи в якості веб-додатки розробники цієї платформи поки що запропонувати не можуть. Але є один вихід. Admiral Markets дозволяє торгувати через MetaTrader 4 на Mac. Це пояснюеться тим, що Admiral Markets надає своїм користувачам доступ до оригінальної програми, унікальні функції якої більше не доступні ніде.

Незважаючи на те, що торговельна платформа MetaTrader 4 вже є відмінним інструментом для торгівлі, Admiral Markets розробили ще більш досконалу версію цієї платформи – MetaTrader 4 Доповнене видання. Встановивши на свій пристрій торговельну платформу Форекс MT4, далі вам слід встановити плагін Admiral Markets MetaTrader 4 Доповнене видання поверх раніше встановленої платформи MetaTrader 4. За допомогою цього оновленого плагіна у вас з’явиться доступ до додаткових 56 інструментів валютної торгівлі, що істотно спростить ваш робочий процес.

Доповнене видання MetaTrader 4 відкриває для трейдерів доступ до міні-терміналу, на якому ви легко зможете торгувати в 1 клік. Тут ви зможете використовувати нові типи ордерів, наприклад OCA ордери. Крім того, з цим плагіном процес установки рівнів Stop Loss і Take Profit став трохи простіше – тепер ви можете встановити їх одним перетягуванням. Немає межі досконалості! Саме під таким девізом Admiral Markets і розробляв це доповнення. І повинні визнати, у них це вийшло!

MetaTrader 5

Хоча MetaTrader 4 – це, ймовірно, найкраща торгова платформа Форекс, але прогрес не стоїть на місці. Її розробники створили розширену і ще більш швидку торговельну платформу, яка враховує всі оновлення валютного ринку – це платформа MetaTrader 5. Ця програма для торгівлі дозволяє трейдерам встановлювати нові типи ордерів, включає більш широкий список індикаторів, а також має кілька додаткових функцій, які полегшують торгівлю трейдерам. Але, в принципі, глобальних відмінностей між MetaTrader 4 і MetaTrader 5 немає.

Ми вважаємо, що найголовнішою перевагою MetaTrader 5 перед МТ4 є розширений перелік торгових інструментів. На даний момент MetaTrader 5 не може працювати в якості веб-додатки, але вона відмінно працює на різних мобільних пристроях і підтримує різні операційні системи.

платформи Spotware

Крім MetaQuotes ще одним популярним розробником програмного забезпечення для валютної торгівлі є Spotware. Пару років тому ця компанія створила програму cTrader, яка стала популярною платформою для валютної торгівлі. Але при всіх її перевагах сTrader навряд чи можна назвати серйозним конкурентом MetaTrader 4 або MetaTrader 5. Ми судимо по набору функцій цих торгових платформ і їх частці на валютному ринку.

недоліки cTrader

Одним з головних переваг cTrader є те, що ця торгова платформа може працювати в веб-браузері, її не потрібно завантажувати і морочитися з її установкою. Можливо через це розробники не приділили достатньо уваги роботі цієї програми на мобільних додатках. На даний момент вона може працювати лише на пристроях з ОС Android і iOS. Звичайно ж, це найпопулярніші операційні системи для мобільних пристроїв, якими користується велика частина трейдерів. Але якщо ви не потрапляєте в цю більшість і користуєтеся мобільним пристроєм на базі Windows або Blackberry, тоді у вас єдиний варіант працювати з cTrader – через браузер. З цієї точки зору MetaTrader 4 і 5 є кращими торговими платформами на Форекс для торгівлі з мобільних пристроїв.

підсумки

Кожна торгова платформа, яку ми розглянули в цій статті – це безкоштовна торгова платформа Форекс. Це означає, що платити за неї вам не потрібно. Щоб почати торгівлю вам потрібно лише відкрити рахунок і починати торгувати. Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви вже зрозуміли, яка найкраща Форекс платформа для початківців. Як бачите, MetaTrader 4 і MetaTrader 5 лідирують в рейтингу платформ для валютної торгівлі. Довіряйте перевіреним платформа і нехай вони допоможуть вам заробити приголомшливий дохід!