Куди інвестувати

4-15-2019

Куда инвестировать
дозволяє пізнати, що якщо вигідно вкласти гроші зароблені своєю працею, то вони зможуть працювати ефективніше, ніж ти сам.
Також хочемо порекомендувати почитати – Чисті інвестиції — це важливий показник інвестора: поняття і формула http://delukr.kiev.ua/chisti-investitsiyi-tse-vazhlivij-pokaznik-investora-ponyattya-i-formula/
Тільки після розуміння істинної сили вкладених грошей, перед тобою відкриються двері у чудовий світ під назвою «фінансова свобода». Поспішає встигнути стати щасливішими і успішніше, стати кваліфікованим фахівцем у своїй професії, досягти кар’єрного росту і стати багатшими. У гонитві за примарною мрією, він по крихтах впорядковує своє життя і не помітно витрачає всі гроші, які заробляв непосильною працею багато років. Скільки грошей ти зберігаєш, набагато важливіше, ніж те, скільки ти заробляєш.
Інвестувати в консервативні способи такі як банківські депозити, облігації, дорогоцінні метали — дозволяють вкласти гроші з мінімальними ризиками і затратами часу, і отримувати стабільну збереження і накопичення свого капіталу. Інвестувати в управління вашими грошима професіоналами: венчурне інвестування в стартап проекти, частка в чужому бізнесі, ПАММ рахунки, Пайові Інвестиційні Фонди (ПІФ), та інші Інвестиційні фонди та довірчі управління — дозволяють отримати високий дохід, але вимагає від інвестора ретельного підходу до вибору куди вкласти гроші. Інвестувати з активною участю в роботі своїх інвестицій: нерухомість (суборенда або здача в оренду наявної нерухомості, інвестування в нерухомість на етапі будівництва, продажу на ринку вторинного житла), акції (інтернет – трейдинг і довгострокові інвестиції в інструменти фондового ринку), торгівля на Форекс, інвестування в криптовалюту або активна торгівля на криптобиржах, свій бізнес та ін. — дозволяють вкласти гроші з високим доходом, але вимагає ретельного вивчення і значних витрат часу.
У сучасному світі стрімкий розвиток і поява нових технологій в інтернеті, призводить до того, що той, хто стоїть на місці — той насправді рухається назад. Постійно з’являються нові способи і можливості куди можна вигідно вкласти гроші. Інвестору потрібно грамотно реагувати на зміну актуального стану потенційного доходу від обраного способу інвестування і дотримуватися принципу диверсифікації своїх вкладів між різними способами інвестування. Але головне: усвідомлення того, що саме грамотне інвестування твоїх грошей, а не високооплачувана робота, зроблять тебе фінансово вільним.