Квітковий інтернет магазин – квіти на замовлення з доставкою додому

Квіти на замовлення з доставкою на будинок, як бізнес, підходять вам, якщо ви романтик, флорист, цінуєте прекрасне, бажаєте приносити радість і приємні хвилини. Саме тоді, квітковий інтернет магазин, як магазин по доставці квітів, повинен вам сподобатися!

Дослідіть споживчий попит в своєму місті. Складіть детальний план розвитку вашого бізнесу.

Створюємо квітковий інтернет магазин

  • пройдіться по салонах кольорів
  • проведіть порівняльний аналіз цін та якості
  • укладайте договір на доставку з флористом
  • самі вивчайте ази цієї науки
  • створюйте квітковий інтернет магазин і займайтеся власним просуванням!

Пошукові машини за ключовими словами, повинні провести відвідувача саме до вас.

Петро Талантів, директор компанії «Флорист.ру», стверджує, що прибуток від продажу квітів через інтернет збільшується в 6 разів до Дня Святого Валентина, і в 10 разів до свята 8 березня!

Але не варто розраховувати виключно на сезонність, слід заручитися постійними клієнтами. Дамо кілька порад, які допоможуть вам у цьому.

Цветочный интернет магазин – цветы на заказ с доставкой на дом

Кілька порад:

  • В першу чергу покупця може залучити нижча ніж у конкурентів ціна. Правда постійно користуватися такою приманкою не варто, що б не залишитися в збитку.
  • Якість товару відіграє вирішальну роль в даному виді бізнесу. Укладайте договір тільки з перевіреними флористами, які пропонують не тільки свіжі, але й оригінальні букети. Можливо, самостійно закуповуйте свіжі квіти на оптових базах.
  • Пропонуйте цікаві рішення. Якщо ваші букети будуть оригінальними, ви можете залучити додаткових покупців.

Можна використовувати вже готові рішення, наприклад, що світяться в темряві квіти. Такі квіти покривають спеціальним біо – гелем, який надає їм це дивовижне якість.

Ще однією новинкою, яка завойовує квіткові ринки, є ідея з «говорячими квітами». З допомогою спеціальних наклейок, пелюстки наноситися оригінальна напис з визнанням в любові чи побажаннями щастя. Технологія виготовлення таких наклейок досить проста, а сам спосіб можна легко знайти в інтернеті.

Цветочный интернет магазин – цветы на заказ с доставкой на дом

Часто буває, що батьки, діти, друзі, дорогі вам люди, що проживають в іншому місті. Здорово, якщо в цьому місті є інтернет – магазину з доставки квітів на будинок. Тому, хто зібрався зробити приємний сюрприз, достатньо просто зайти на сайт, вибрати потрібний букет і здійснити оплату.

Якщо квітковий інтернет магазин, як ідея бізнесу в інтернет вам сподобалася, складіть докладний план, стати професіоналом у своїй галузі, повірте в свої сили і удача обов’язково посміхнеться вам!