Link Wall – нова біржа посилань для монетизації сайту

Ви ще не знаєте що це за Link Wall? Для тих, хто монетизує свій сайт або тільки збирається це робити, ми підготували цікавий матеріал. Відомо, що на продажі посилань сьогодні не заробляє тільки ледачий.

Втім, і в цьому виді заробітку є свої підводні камені у вигляді великої концентрації зовнішніх посилань.

Сервіс Link Wall вирішує цю проблему і пропонує вам заробити, вкладаючи зовсім невеликі кошти. Цей ресурс розпочав свою роботу у 2012 році, і на сьогоднішній день багато веб – майстри заробляють завдяки даного сайту.

Вся справа в тому, що існує спеціальний блок, в якому вам пропонують розмістити посилання, зовсім не побоюючись, що вони будуть індексуватися пошуковими машинами. Таким чином, якість вашого сайту не постраждає.

Подивіться на лічильник Link Wall, ви будете приємно здивовані, адже тут відбувається більше мільйона показів блоку посилань в день!

Навіщо розміщувати такі неиндексируемые посилання? Як правило, це робиться для збору трафіку.

Ціни на біржі демократичні, мабуть розробники вирішили не тиснути на веб – майстрів, у зв’язку з тим, що ресурс відносно новий. Якщо врахувати, що працювати з Link Wall досить просто, то будь-який власник сайту може з його допомогою збільшити кількість відвідувачів.Link Wall – новая биржа ссылок

Отже, як почати роботу?

  • Зайдіть на сайт Link Wall. Пройдіть процедуру реєстрації, заповнивши необхідні дані.
  • Далі, в залежності від ваших цілей, ви можете купувати або продавати посилання. Поповнення рахунку можливе з Вебмані.
  • Вибирайте майданчик для розміщення посилання, заповнюєте анкор посилання, вбиваєте url сайту, проводите оплату. Вартість посилання дуже низька, близько 24 копійок.
  • Якщо ви хочете продати посилання, відразу після додавання сайту вам нададуть код, який потрібно буде встановити на сайті. Слід зазначити, що вам потрібно буде підтвердити права на сайт, розмістивши в корінь текстовий файл.
  • Гроші, які ви заробите на Link Wall, можна витратити на рекламу власного сайту. Для цього ви можете самі стати рекламодавцем, зареєструвавшись на сайті в цій якості. Розміщувати своє посилання ви зможете на всіх, доступних для цього сайтах.Link Wall – новая биржа ссылок

    Зверніть увагу на те, що коли ви купите посилання, вона буде розміщена на першій сходинці, але незабаром може зміститися вниз. Це пов’язано з тим, що вітрина буде заповнюватись новими посиланнями. Можливо вам доведеться купувати посилання знову.

    Пробуйте заробляти разом з Link Wall, думаю вам сподобається!