Монетизація сайту — відведення місця під статті на сайті

Найдоступнішим видом заробітку в інтернеті є продаж місця на сайті під статті. Це дуже хороша можливість отримання доходу без шкоди для вашого проекту. Такий вид заробітку тільки набирає популярність.

Якщо ви щасливий володар власного сайту, цілком можливо, ви вже намагалися його монетизувати, застосовували методи оптимізації, розміщували різного роду рекламу і т. д.

Будь-який веб – майстер знає, що, заробіток на сайті на пряму залежить від хороших унікальних текстів. Це просто необхідно для його розвитку та індексування пошуковими машинами. Де взяти такі тексти і при цьому заробити?

Займіться, продажем місць під статті! Ви отримаєте унікальні статті для свого сайту з потрібної тематики, і до того ж гроші від продажу. Вигода на обличчя!

Як можна приступити до роботи?

Розповідаємо:

1) Виберіть біржу і зареєструйтесь. Це повинна бути біржа статей, де зустрічаються веб – майстра і оптимізатори.

2) Додаєте сайт біржу і відправляйте на модерацію.

3) Якщо ви пройшли модерацію, то оптимізатори без праці зможуть розміщувати на вашому сайті свій контент.

 Монетизация сайта - отведение места на сайте под статьи

Вибір біржі статей великий, але ми пропонуємо звернутися до наступного списку:

Біржа Сапа

 • SAPE – це біржа оренди посилань, на якій так само є продаж місця на сайті під статті.

Головні властивості:

Простота і функціональність

Баланс між зручністю роботи і функціональністю.
У результаті в системі є такі режими роботи вебмайстра, при роботі в яких від Вас вимагається лише первинно розмістити код і призначити ціни, всю іншу роботу виконує система, Вам потрібно буде тільки періодично знімати кошти з рахунку. Також є зручний режим роботи оптимізатора, при якому Вам буде потрібно лише 1 раз налаштувати проект, а далі тільки поповнювати рахунок, всю роботу по підбору майданчиків і надсилання заявок система бере на себе.

Розумна комісія

Всього 10% за участь у системі.
В системі SAPE тягар по сплаті комісії лягає не тільки на плечі оптимізатора, але розділене між веб-майстрами і оптимізаторами рівномірно. У підсумку участь у системі для оптимізатора і вебмастера коштує 10% від відповідно витрачених і зароблених грошей. Списання комісії з оптимізатора відбувається щодоби при позитивній перевірці розміщення посилання в розмірі 10% від добової вартості розміщення. Списання комісії з вебмастера здійснюється також щодоби в момент нарахування коштів на рахунок.

Ефективність та економічність

Система Sape збільшує дохід вебмайстрів та зменшує витрату оптимізаторів. Майданчики починають продавати місця не тільки з головних сторінок, але і з внутрішніх. Скільки сторінок на сайті? Нехай кожна приносить дохід. Оптимізатори купують недорогі внутрішні сторінки і економлять на просуванні проектів.

Біржа Гогетлинкс

 • GGL (або gogetlinks) — біржа рекламних оглядів, але тут також є продаж місця під статті на сайті

У сервісі Gogetlinks на даний момент зареєстровано понад 50 000 користувачів і вже більше 10-ти тисяч сайтів.
Gogetlinks співпрацює лише з якісними і по-справжньому надійними майданчиками, при цьому гарантує клієнтам збереження розміщуються в ній посилань.

У даний момент система пропонує користувачам наступні варіанти співпраці:

Розміщення на різних тематичних ресурсах контекстних посилань. Демонструючи рекламні оголошення в текстах у вигляді посилань, рекламодавець впливає тільки на тих користувачів, які мають зацікавленість у пропонуються товари.

Розміщення різноманітних рекламних нотаток, що мають посилання на рекламований сайт на все тій же постійній основі. У подібних текстах посилання оточують тільки релевантні словосполучення, це дозволяє уникнути розпізнавання пошукачами їх “продажності” і домогтися вельми швидкого приросту посилальної маси.

Розміщення так званих посилань-картинок. Ця послуга для Рунета є досить новою. На сьогодні Gogetlinks – це єдина система, що дає можливість додавати на сторінки сайтів графічні об’єкти з посиланнями і таким чином просувати проекти.

Біржа Ротапост

 • RotaPost — реклама в блогосфері

Якщо порівнювати Rotapost з іншими біржами вічних посилань або статей (Гогетлинксом абоМиралинксом), то можна сказати, що загальна маса донорів в ній буде дещо гірше, але тим не менш, витративши зовсім не багато часу (в ротапосте є дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий модуль фільтрації — без перебільшення, можна буде знайти гідні майданчики для покупки беків і часто навіть дешевше, ніж у конкурентів.

Через цю біржу можна купувати або продавати посилання трьох видів (не рахуючи Твіттера):

 • статті (ви пишіть цілий пост на замовлену рекламодавцем тему, тобто виступаєте в ролі копірайтера)
 • прес-релізи (ви розміщуєте статтю рекламодавця)
 • і постові (вставляєте гіперпосилання в свої статті, додаючи в них абзац тексту для додання бэклинку нальоту тематичності).
 • Біржа Миралинск

  Головні переваги для вебмастера:

 • Зручний інтерфейс
 • Розміщення посилань руками або скриптом
 • 1939K проданих посилань щодня
 • Стабільний і постійний дохід
 • Модерація, стоп-слова й словники
 • Чорні і білі списки
 • Цілодобова служба підтримки
 • Будь-які форми виведення коштів
 • Свої посилання на своїх сайтах безкоштовно
 • Допомога у встановленні коду
 • Біржа Вебартэкс

  • WebArtex — заробіток на розміщенні статей та спрощення пошуку якісних майданчиків для просування

  Особливості, які кидаються в очі порівняно з біржами вічних посилань і статей, що займають на ринку просування приблизно ту ж саму нішу:

 • Строгий відбір майданчиків і можливість проведення повторної модерації, якщо на те будуть причини (гарантує те, що після потрапляння в біржу сайти не банятся.)
 • Багато процеси набагато сильніше автоматизовані, ніж у конкурентів
 • Підкуповує дизайн, простота і якщо це все узагальнювати, то, можна сказати, що фахівці з юзабіліті свій хліб їли не дарма.
 • Є можливість набрати пристойну кількість рефералів, серед яких знайдуться ті, хто буде працювати з цією біржею в промислових масштабах.
 • За написання контенту відповідає відділ копірайтерів WebArtex, а не ті копірайтери, яких підряджається для цієї справи оптимізатори в Миралинксе. Для оптимізаторів це обійдеться в 270 рублів за статтю, а от вебмастер отримує гарантію, що текст буде максимально інтегрований саме під його проект.
 • Вебмастер може відхилити статтю, в результаті чого вона буде без питань переписана відділом біржі копірайтингу стільки разів, скільки буде потрібно, щоб вам догодити цілком і повністю.
 • Пузомірки (Тіц, ПР, кількість сторінок в індексі, наявність ресурсу в Дмозе і Я. каталозі) не так сильно впливають на підсумкову ціну, як у конкурентів.
 • Якщо ви відкриєте гостьовий доступ для біржі в статистику свого лічильника Яндекс метрики або Гугл Аналитикса, то отримаєте додаткові 10 балів до рейтингу, що відчутно збільшить ціну за розміщення.
 • Для швидких на руку вебмайстрів передбачено заохочення у вигляді додаткових п’яти відсотків від вартості розміщення за те, що ви це саме дійство здійсните протягом трьох годин з моменту надходження заявки (запускається лічильник).
 • Підсумки

  Якщо ви ще не пробували, то продаж місця на сайті під статті, це те чим радимо зайнятися!

  Якщо ви займалися продажем посилань, то з легкістю можете продавати місця під статті і заробляти на цьому.

  Попит, як відомо, народжує пропозицію! Навіть великі біржі посилань, розширили свій функціонал і тепер на багатьох з них можна продавати місця під статті.

  Монетизация сайта - продажа мест на сайте под статьи

  Обов’язково перевіряйте тексти, які додаються на ваш сайт! Адже від якісного контенту залежить і інтерес користувачів. Лідирує в цьому питанні, звичайно біржа Miralinks.

  Якщо у вас хороші показники ТІЦ, PR, унікальні статті, ви можете не погано заробляти. Навіть якщо ваш сайт відносно молодий, продаж місць на сайті дозволить вам легко заробляти до 500 рублів в місяць.

  Це не погана прибавка до решти заробітку з вашого сайту!