Навіщо потрібні бізнесменові курси Cisco?

Багато напевно чули про популярні курси Cisco. У сучасному бізнесі без інформаційних технологій просто не обійтися. А на ринку телекомунікацій одну з провідних позицій займає компанія «Cisco». Вона випускає унікальне мережеве обладнання та розробляє ефективні рішення для бізнесу. Зрозуміло, використовуються дуже складні технології.

Щоб застосовувати їх, потрібні глибокі знання. Їх якраз дають курси Cisco.

Зрозуміло, далеко не кожен бізнесмен, особливо якщо він знаходиться вже в зрілому віці, вирішиться записатися на курси, витрачати свій час, знову відчувати себе студентом. Тим не менш, якщо у бізнесі впроваджуються технології компанії Cisco, то важливо пройти хоча б початковий курс ICND1. Також цей курс буде корисно пройти бізнесменам, які тільки планують впроваджувати обладнання Cisco, щоб зрозуміти в принципі, у чому будуть полягати перетворення.

Звичайно, можна піти й іншим шляхом.

Так, чималу кількість бізнесменів відправляє на такі курси своїх працівників. Це теж цілком розумне рішення. Правда, в цьому випадку вже початковими курсами краще не обходитися.

Зрозуміло, дуже важливо в цьому випадку вибрати навчального партнера. Зараз самих різних курсів дуже багато, а тому (і небезпідставно, треба помітити) у багатьох складається враження, що їх може відкрити будь-який бажаючий. Довіра знижується. До того ж зараз є маса онлайн-тренінгів, які викладені у відкритому доступі. Логічне запитання: а чому тоді потрібно платити за курси?

Справа в тому, що на курсах Cisco розповідають про те, про що не розповідають у підручниках про IT, чого не вчать доморощені інтернет-лектори. В першу чергу навчаються пропонуються практичні знання. Звичайно, необхідно знайти саме авторизованого партнера. Варто навчання недешево, проте кожна копійка, яку витратить керівник на своє навчання або навчання співробітників, окупиться. Ці курси просто необхідні, якщо не хочеться, щоб через якихось десять років компанія опинилася за бортом із-за застарілих уявлень про IT та їх значення.