Об’ємні букви

5-5-2020
Наружная рекламаВсе, що нас оточує в природі, – це природна гра світла і тіні в просторі. Кожен з нас краще сприймає об’ємні букви і написи, ніж плоскі – пов’язано це з тим, що людині від природи дано бачити навколишній світ у кількох площинах. Тому, якщо хочете щоб рекламне повідомлення було помітним і незабутнім, звертайтеся на сайте в рекламну компанію «Цех А» ! Наші майстри виготовлять об’ємні букви для зовнішньої реклами в Краснодарі, що приверне максимум уваги до Вашого бізнесу.

Сфера застосування

Київ – яскравий місто, життя в якому кипить всю ніч, тому об’ємні світлові букви стали одним з популярних видів вивісок. При професійному підході до вибору відтінку, а також їх підсвічування можна виготовити запам’ятовується зовнішню або внутрішню рекламу.

Завдяки 3D-ефекту, символи видно з будь-якого ракурсу, ефектно виглядають не тільки в денний, але і нічний час. А це, в свою чергу, буде привертати увагу цільової аудиторії.

Сьогодні об’ємні букви зустрічаються нам на кожному розі, будь то вітрини в магазинах, таблички на логотипах і дверях або назви кафе, ресторанів, торгових центрів і т. Д. Тривимірні конструкції, а перш за все саме символи, написи, слогани – кращий варіант подання повідомлення інформаційного або рекламного змісту, залучення уваги аудиторії. Багато людей замовляють виготовлення об’ємних літер, щоб ефективно організувати урочисті заходи різного рівня. А використання світлових букв дозволяє ефективно виділяти рекламу, яка стає добре видно навіть уночі.
види

Виготовляють об’ємні букви для рекламних вивісок, як правило, з:

Об’ємні букви з пінопласту
Об’ємні букви з акрилу
Об’ємні букви з дерева
Об’ємні букви з фанери


символи можна фарбувати або тонувати з лицьової або збоку за допомогою плівки. Найчастіше монтаж здійснюється на фасаді будівлі. При цьому між ними і стіною робиться невеликий зазор. Саме там і буде встановлене підсвічування, візуально створює ореол навколо знаків.

Фахівці рекламної компанії «Цех А» виготовляють рекламні об’ємні букви наступних видів: Переваги друкарні

Замовити об’ємні букви ви можете у нас, в «Цех А». Наша рекламно-виробнича компанія сьогодні вважається провідним представником цієї сфери діяльності серед аналогічних організацій по всій Україні. Виробничі цехи своєму розпорядженні все необхідне високоточним обладнанням, яке дозволяє нам проводити масштабне виробництво будь-якого виду, розміру, форми для вивісок або будь-якого іншого типу реклами. Ми працюємо з опорою на сучасні технології, а багатий досвід, опрацьовані роками навички, докладні знання тільки сприяють нам у цьому!

Фахівці «Цех А» виготовляють світяться букви, а також інші тривимірні конструкції для вивісок на замовлення – оформите заявку онлайн або зателефонувавши нашим менеджерам. У будь-якому випадку ви гарантовано станете власником сертифікованої, перевіреної, довговічної продукції!