Основні переваги керамічних блоків

4-24-2020
Переваги і недоліки будівництва будинку з керамічних блоків


Великий розмір. Блоки в декілька разів більше звичайного цегли. Це спрощує кладку, скорочує витрати на розчин. Використання блоків (цегли з кераміки) дозволяє заощадити. Також хочемо вам порекомендувати керамические блоки КЕРАТЕРМ

Універсальність. Серед усього різноманіття керамічних блоків (цегли) ви знайдете вироби для зведення як мало-, так і багатоповерхових будівель, здатні витримувати суттєві навантаження. З керамічним матеріалом ви вирішите масу різних завдань. Цегла дозволить вибудувати як малі архітектурні форми, так і великі об’єкти.

Легкість кладки. Наявність з’єднання «паз-гребінь» істотно спрощує всі роботи. Кладка цегли не викликає складнощів.

Різноманіття рішень. Ви можете замовити як стандартні цеглини, так і відрізняються збільшеним розміром. Також в асортименті представлені різноманітні добірні елементи. Вони спрощують кладку блоків (керамічної продукції).

Привабливий зовнішній вигляд. Всі керамічні блоки виглядають акуратно. Цегла має ідеальну геометрією. Завдяки цьому стіни з блоків виходять рівними.

Низька теплопровідність. Використовуючи блоки для зведення стін, ви не будете змушені додатково утеплювати їх. Це обумовлено тим, що представлений цегла добре зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Керамічна продукція стає своєрідним кондиціонером.

Високі звукоізоляційні показники. Стіни з представлених керамічних матеріалів практично не пропускають стороннього шуму. Блок поризований може використовуватися навіть для створення об’єктів з високими вимогами до захисту від проникнення різних звуків.

Екологічність. При створенні цегли використовується високоякісне керамічне сировину. Цегла поризована не виділяє шкідливих речовин. Завдяки цьому блок поризована безпечний для людини і навколишнього середовища.

Відповідність сучасним вимогам. Представлені керамічні блоки за своїми якостями навіть перевершують деякі встановлені норми.

Довговічність. Блоки можуть використовуватися протягом тривалого часу. Зазвичай цегла служить не менше 50 років. При цьому поверхня блоку не змінюється. Цегла зберігає геометрію і колір. З керамічними матеріалами вам не доведеться переживати про те, що будівля почне руйнуватися найближчим часом.

Широкий асортимент. Ви можете замовити керамічну цеглу (блок) потрібного розміру, добірні елементи.

Оперативна доставка. Замовляючи у нас блоки (цеглини), ви швидко отримаєте продукцію в потрібних кількостях.

Оптимальна вартість керамічного матеріалу і спеціальні пропозиції для покупців. Звертаючись до нас, ви можете отримати знижку, скористатися послугою розстрочки платежу.

Зручний каталог. Завдяки йому ви зможете знайти потрібний цегла.

Допомога при виборі. Ми готові підібрати керамічний блок (цегла), який відповідає всім вашим запитам.

Звертайтеся! Керамічний матеріал дозволить успішно вирішити безліч завдань, пов’язаних зі зведенням різних об’єктів.