Основи інвестування в нерухомість

Головні принципи та засади інвестування в нерухомість полягають у тому, що вибираючи нерухомість, варто правильно оцінити, чи дійсно власність варто того.

Для будь орендованої власності є фактор визначення успішності бізнесу: її прибутковість у сенсі орендних плат. Прибутковість орендних плат обчислюється з досить простим рівнянням:

Прибуток = (щорічний річний дохід мінус витрати) / (вартість житла + ремонт)

А якщо це іпотечне житло?

Іпотечні платежі входять у витрати. Вартість житла включає абсолютно все, що сплачено , включаючи авансовий платіж, заключні збори, витрати на всі реконструкції, витрати на рекламу.

Якщо це іпотека, значить, ця цифра буде зростати по мірі погашення іпотечної заборгованості.

Знання свого виграшу для інвестиційної нерухомості є необхідністю! Однак буде дуже корисно дізнатися, що розрахована прибуток може характеризувати місцевість, де придбана нерухомість.

Район, у якого прибуток нижче 4%, має тенденцію бути стабільним з орендарями. Він хороший для тривалої здачі в оренду нерухомості. Низький відсоток означає більш тривале очікування доходів.

Район, де вищезазначена прибуток приблизно 12%, вважається важким для утримання орендарів. Отже в даній місцевості є проблеми з житлом. Люди будуть шукати більш вигідні для себе пропозиції.

Район з прибутком між — 5%-11% — зазвичай є кращим в плані інвестицій з точки зору повернення витрачених коштів.

Завжди повинні бути мрія і мета, до яких хочеться прагнути.