Персональний блог – розвага чи робота?

Персональний блог (від Web Log) – це особистий веб-щоденник, в якому автор (блогер) робить публічні записи. Блогером може стати кожний, хто має бажання висловити свої думки перед аудиторією.

Створити свій блог може будь-яка громадська організація або корпорація. Корпоративні блоги покликані доносити внутриорганизационную інформацію до співробітників, а також потрібні для спілкування з клієнтами фірми.

Персональний блог — тема

Персональний блог містить інформацію про події, які пережив протягом дня. Звичайно ж, звичайна інформація не дуже приверне сторонніх для автора людей. Хіба що це «оповідь» належить руці відомого актора, музиканта або політика.

Найбільше читачів приваблюють блоги знаменитостей, їх особисте життя цікавить кожного. Елементарна запис викликає захват і розчулення, а фотографію, розміщену зіркою, покажуть по всіх каналах телебачення, звичайно ж, з пікантними коментарями.
Ділитися власними думками з незнайомими людьми – це для багатьох захоплююче і цікаво, особливо якщо знаходяться ті, хто розділить твої погляди на життя. Але крім задоволення, ведення блога може принести автору дохід.

Це свого роду бізнес, в ньому можна заробити непогані гроші. Потрібно тільки знати, з чого почати.

Персональный блог – развлечение или работа?

Розміщення блогу

Безкоштовний хостинг і підтримка веб-щоденників є на багатьох сайтах (Bloggers.com, WordPress.com та ін), де надається можливість починаючому блогеру спробувати свої сили.

Створивши блог, потрібно будь-якою ціною домогтися популярності своїх записів, інакше кажучи, «розкрутити» їх. Простій людині потрібно знайти своє ноу-хау, щоб зацікавити випадкових читачів у Всесвітній павутині. Щоб блог став успішним, потрібно присвятити його темі, яка буде близька для автора і при цьому зацікавить читачів.

Писати про знаменитостей, про моду, про фільми, про особисте життя, про відвіданих туристичних об’єктах, про собачок, кішок, хімічних дослідах, але так, щоб це було цікаво!

Для більшої переконливості і привабливості обов’язково додайте яскраві фотографії, цікаві аудіозаписи, цікаві відеоролики, і, можливо, натовпи роззяв потраплять на вашу цікаву барвисту вудку.

Блогер має право також розміщувати посилання на інші сайти та блоги, які вважає вартими уваги читачів.

Персональный блог – развлечение или работа?
Часті записи, бажано щоденні, притягнуть до авторського монологу однодумців і перетворять його на діалог. Учасники діалогу завжди з інтересом чекають нових записів автора, тому час від часу заходять на сайт, тим самим збільшуючи його відвідуваність, роблячи його наповненим, живим.

В популярності блогу, як раз і прихований секрет законного заробітку в Інтернеті. Отримавши велику кількість шанувальників Вашої цікавої сторінки, можна приступати до монетизації блогу, тобто заробляння грошей.

В Інтернеті є безліч ресурсів, які можуть допомогти Вам у цьому, наприклад, LinkFeed, Xap.

Про інші способи заробітку на власному блозі можете прочитати в статті Блогінг, як спосіб заробітку
Бажаємо успіхів!