Популярна професія копірайтера. Як заробити?

Всім хто шукає заробіток в інтернеті і прагнути реалізувати таланти, професія копірайтера і рерайтера сьогодні дуже затребувані і набирають обертів.

«Щастя не в тому, щоб робити завжди, що хочеш, а в тому, щоб завжди хотіти того, що робиш», писав Лев Миколайович Толстой.

Якісний контент потрібен всім!

Не лякайтеся незнайомих слів, все досить просто. Рерайтер – людина, яка переказує задану статтю своїми словами, пише виклад. Копірайтер — працює над самостійним написанням статей, збором інформації, тобто пише твір.
Звичайно, робота останнього більш творча, адже в цьому випадку політ фантазії ніхто не обмежує.

Можливо, починаючому копірайтеру доведеться для початку попрацювати рерайтером, відточити свої навички, набити руку і заробити репутацію!
Нічого складного! Якщо відчуваєте в собі сили і в школі з гуманітарних предметів мали хороші оцінки – це ваша робота!

Найголовніше тут, бажання заробити і займатися тим, що подобається!

Що ж потрібно знати новачку, що б досягти успіху в цій справі? Що б набратися досвіду, зареєструйтесь на текстової біржі, створіть портфоліо і працюйте, ще раз працюйте!

Популярная профессия копирайтера. Как заработать?

  • Шукайте замовлення, близькою вам тематики,опишіть свою пропозицію майбутнього роботодавця.
  • Вивчіть такі поняття як «оптимізований текст», «seo текст».
  • Встановіть кілька зручних програм копірайтера, приміром, Advengo Plagiatus, Textus Pro, eTXT Антиплагіат, які реально можуть полегшити вашу роботу і допоможуть виконати її на відмінно.

Хотілося б зробити невеликий огляд текстових бірж, з яких часто починають копірайтери. Такі біржі, як eTXT, XAP, Advengo підійдуть для тих, хто тільки збирається почати цього довгого шляху. Коли відчуєте себе більш впевнено, наберетеся трохи досвіду, радимо подивитися в бік CopyLanser, TextSale, TextBroker.

Зарекомендував себе і такий ресурс як Contentmonster. Звичайно, пробитися на останні біржі складніше, але і гонорари помітно вище.

Популярная профессия копирайтера. Как заработать?

Радимо так само зареєструватися на WebMoney, адже ваш крутий замовник обов’язково знайдеться! Пишіть більше, шукайте роботодавця, реєструйтеся на текстових біржах.

Пошук нової інформації помітно розширить ваш кругозір.

Багато радять новачкам братися за будь-яке замовлення, для підвищення рейтингу і отримання нових відгуків. Ми ж радимо вибирати теми, які вам подобаються або про яких вам хочеться дізнатися більше.

Нехай ваші тексти будуть легкими і оригінальними! Нехай професія копірайтера принесе вам достаток!

У цьому випадку ви обов’язково побачите у своєму гаманці перші електронні гроші, отримаєте заряд азарту і з задоволенням продовжуйте почате!