Послуги посередника для покупок у західних інтернет – магазинах

Розглянемо сьогодні послуги посередника для покупок у західних інтернет-магазинах. За статистикою, близько 90% людей з доходом понад 25000 рублів, хоча б один раз замовляли товари в інтернет – магазинах. Адже найцінніший ресурс, який є – це час.

Багато книг з тайм менеджменту рясніють інформацією про те, що успішна людина повинна економити свій час. Успішні люди звільняють час за рахунок покупки речей і продуктів в інтернет — магазинах.

Труднощі замовлень в західних інтернет-магазинах

Багато з нас знають, як вигідно робити замовлення в західних інтернет-магазинах, але не багато вирішуються зробити таку покупку. Причин тут може бути декілька:

 • труднощі з мовою
 • не знання законів країни
 • проблеми з доставкою.

Не дивлячись на це, замовлення в західних інтернет – магазинах досить вигідні.

Вигоди покупок в західних інтернет-магазинах

 • Шансів того, що ви не зустрінете підробку, набагато більше. Тоді як російські майданчики можуть продавати таку річ в 3 рази дорожче оригіналу.
 • Асортимент західних магазинів часто набагато більше, ніж на російських сайтах.
 • Багато іноземні магазини не займаються виведенням товарів у Росію. Звичайно, є спеціальні посередницькі компанії, але беруть вони досить високий відсоток від угоди, наприклад, 40%.

Багато шукають послуги посередника для покупок, які зможуть допомогти їм з покупками на західних сайтах. На нашу думку, вигоди на обличчя!

Тепер безпосередньо до справи.

Оказываем услуги посредника для покупок в западных интернет – магазинах

З чого слід починати цей бізнес?

 • Для початку оберіть інтернет — магазин, з яким плануєте співпрацювати. Західний ринок в цьому відношенні досить великий.
 • Здійсніть самостійно кілька покупок, що б прояснити ситуацію з доставкою та пересилкою.
 • На наступному кроці радимо знайти партнера в тій країні, де знаходиться вибраний магазин. Якщо вашим співробітником буде друг або знайомий, це прийнятний варіант. У будь-якому випадку, вибирайте людину, якій довіряєте. Якщо таких людей немає, спробуйте знайти знайомих через іноземні форуми і сайти.
 • Ретельно вивчіть питання про товари, що обкладаються митом. Крім того, подивіться максимально можливу вартість посилки, яка не обкладається митом.
 • Зазвичай, посередники беруть собі 10-20% від вартості замовлення. Ви можете ввести обмеження на мінімальну суму замовлення, приміром, від півтора тисяч рублів. Можливо, якщо замовлення буде на меншу суму, це буде не вигідно покупцю з – за високої вартості доставки.
 • Для початку в якості покупців будуть ваші друзі і знайомі. Велику роль в бізнесі грає ваша репутація. Можливо, для початку вам доведеться працювати без попередньої оплати або знизити вартість послуг. Ваші гонорари будуть рости пропорційно вашій репутації.
 • Визначте свою аудиторію. Рекламуйте ваші послуги на форумах і в соціальних мережах близької тематики. Хорошим варіантом буде шукати своїх клієнтів на жіночих форумах, адже саме жінки здійснюють більшу частину покупок в інтернеті. Станьте учасником даної спільноти, і довіра до вас буде рости разом з кількістю замовлень.
 • Закуповуйте товари, які користуються підвищеним попитом у покупців. Це дозволить збільшити очікуваний прибуток.

Такий бізнес можна організувати практично без початкових вкладень. Якщо ви створите свій інтернет магазин, це буде хорошим майданчиком для залучення клієнтів.

Обов’язково вирішіть проблему з поверненням, обміном і бракованим товаром.

Послуги посередника для покупок дуже перспективні для можливості добре заробити!