Послуги з прибирання офісів або чому офіс повинен виблискувати чистотою?

Чому офіс повинен виблискувати чистотою?

Багато оцінюють послуги з прибирання офісів, як дуже корисну діяльність. Адже одні шукають заробітку в інтернеті, інші воліють робити щось корисне своїми руками, краще перетворюючи дійсність. Другий спосіб обрали для себе трудівники клінінгового фронту.

Навіть у такій справі, як прибирання офісів Москва здатна дивувати і радувати. Пропонуємо дізнатися, чим дихають і як працюють клінінгові компанії столиці. У них є чому повчитися.

Послуги з прибирання офісів — секрет успіху

Чистий штаб — запорука робочого запалу і здоров’я кожного конторського службовця окремо. Таке можливо, коли прибирання робиться не по верхах, а грунтовно. У приміщенні не тільки відсутні найменші ознаки бруду і пилу — безжально винищені мікроорганізми. Які завітали до вас клієнти або партнери, не зможуть не оцінити зустрічає їх зразковий порядок, подумки додавши великий і жирний плюс до загальному враженню.

Робота на бездоганний результат

Неприглядний офіс в кінці бурхливого трудового дня, тим паче — тижні або після корпоративу. Постфактум ремонту він теж потребує наведення лоску. У подібних ситуаціях озброєні всім необхідним клінери сприймаються не інакше як избавители: від хаосу, пилу, бруду і сміття в яких загрузло робочий простір.

Сучасний формат клінінгу — це бездоганний порядок в найкоротші терміни та за помірними цінами. Прибиральники проходять жорсткий відбір ще при рекрутингу. Це кваліфікований, досвідчений, акуратний і сумлінну персонал з медкнижками. В компетенцію входять навички роботи з різними поверхонь і делікатними матеріалами, управління технікою. Застосовується тільки безпечна хімія.

    Від чого залежить вартість послуг:
  • тип прибирання (разова, регулярна, генеральна, авральна, після ремонту);
  • площа приміщень;
  • обсяги і ступінь складності;
  • застосування автоматизованих засобів, спецтехніки;
  • час клінінгу.

Щодо постійних клієнтів діють програми лояльності, знижки та вигідні пропозиції. До того ж регулярне прибирання — це чистота кожен день, а не від випадку до випадку.