Продаж інтернет-послуг — нова професія на ринку заробітку

Продаж інтернет-послуг, як професія, можливо, приверне увагу офісних співробітників і всіх, хто до цих пір працює за наймом! Багато хто з вас досі мріють не прокидатися зранку на роботу, мати вільний графік і найголовніше – працювати на себе і заробляти гроші не виходячи з дому!

Сьогодні з розвитком інтернет технологій, можна знайти багато нових способів заробітку.

Що це за робота — продаж інтернет-послуг?

Не так давно з’явилася така професія як агент з продажу інтернет — послуг! Професія, досить затребувана, попит на неї досить високий. Коло обов’язків фахівців даної професії різноманітний і залежить від сфери, яка вам цікава і ви збираєтеся в ній працювати.

Будьте готові з головою зануритися в предметну область, адже від цього залежить рівень вашої компетенції та прямі продажі. Крім того, це така професія , в якій знання вторинні, а особисті якості – первинні. Вселити в клієнта оптимізм, у даному випадку може бути набагато важливіше, ніж передати йому певний набір знань. Нескладно знайти курси підготовки агентів з продажу інтернет – послуг.

Наш рада, вибирайте ті, тривалість яких не менше 4 тижнів. Сьогодні є можливість підібрати вечірні або курси вихідного дня. Проходити навчання природно бажано очно.

Тут ви зможете навчитися технологіям продажів і різним її аспектам, наприклад: з’ясуванням потреб, роботі з запереченнями, ведення переговорів, секретам залучення клієнтів на сайт, настроювання переходів, технології ремаркетингу і багато чому іншому.

При пошуку роботодавців, шукайте тих, хто зацікавлений у підготовці хороших фахівців і не скупиться на проведення різноманітних тренінгів.

Продажа интернет-услуг - новая профессия на рынке заработка

Ваш гонорар знову ж таки залежатиме від специфіки роботи. Можлива оплата у вигляді відсотка від продажів, швидше за все, буде стимулювати вас до пошуку нових клієнтів.

Якщо вам запропонували оклад або оклад + премію. Цілком імовірно, що в коло ваших обов’язків буде входити просто грамотна робота з клієнтом без додаткового формування клієнтської бази. Компанія має право встановити для вас план продажів, у великих компаніях у такий план часто вносяться щомісячні зміни.

Якщо ви цей план не виконаєте або перевиконаєте, то роботодавець може застосувати знижувальний або підвищувальний коефіцієнт відповідно.

Що про це читати?

Перед тим, як активно зайнятися цим ремеслом в роботу, радимо прочитати такі книги:

  • «Активні продажі» — Микола Рисев. Це хороша енциклопедія продажу, зверніть увагу на главу про роботу з запереченнями клієнтів.
  • «Як продати слона» і «Продажу на зльоті» — Асі Баришевої. Книга досить легка і читається, як художня література.
  • Серія книг Івана Рибкіна, допоможе не тільки тим, хто працює у сфері страхування, але й спеціалістів з інших сфер.

Продажа интернет-услуг - новая профессия на рынке заработка

Якщо ви комунікабельні, відповідальні, орієнтовані на результат, хочете працювати на себе і маєте активну життєву позицію – спробуйте себе в якості агента з продажу інтернет-послуг.

Виберіть цікаву область і дерзайте!