Програми для злому Webmoney або акаунтів соцмереж — це обман

Кожен з нас, не один раз зустрічав в мережі інтернет різні програми для злому Webmoney, або акаунтів соцмереж. Чудо-програми, які нібито допоможуть вам легко отримати гроші, або просто зламати сторінку в соц мережі своєму кривдникові покарання.

В принципі ми всі розуміємо, що надійних сервісів бути не може, при бажанні можна зламати все що завгодно.

Доказом цього можуть бути новини про те, що були зламані сайти відомих компаній, за яким стежили сотні професіоналів.

Але поміркуйте самі, який рівень хакерів повинен був бути, і скільки потрібно вкласти грошей для злому. Тому ми б хотіли, щоб ви скептично ставилися до пропозицій зламати якийсь сайт всього за 5 -10$.

Більше того, треба остерігатися такого софта і ні в якому разі не встановлювати його у себе на комп’ютері.

Є 3 види софта, який можуть пропонувати вам для злому:

  • Програми пустушки. Найчастіше вони безкоштовні або коштують не більше 10$. Після установки, в основному вони просять оновлення, або видають помилку, але нічого не зламують. Призначені вони для продажу тим, хто вірить, що такий софт буває дешевим і для тих, хто буде платити невеликі гроші для оновлення програмки.
  • Програмки які можуть вважати вашу інформацію, що вводиться з клавіатури, або передати важливі файли через інтернет. Найчастіше такий софт безкоштовний, і при установці просить вимкнути антивіруси. Так що будьте пильні, а то зламають вас, а не ви.
  • Реальні програми для злому. Такими програмами навряд чи хто з вами поділиться. А якщо вони і будуть у продажу, то за пристойні гроші.
  • Так що подумайте, якої якості софт, ви можете знайти в інтернеті. Як правило, програми для злому Webmoney або інших соцмереж це просто розлучення і обман.