Просування відео на сервісі Youtube

Відео контент є одним з найсильніших інструментів в цифровому столітті. Просування відео — один з кращих і найбільш ефективних інструментів розкрутки вашого контенту.

Зараз ми живемо в ері, де гігантську кількість інформації зосереджено у кишені кожної людини, адже смартфон або планшет давно перестав бути предметом розкоші. Тому вміння зацікавити і звернути увагу, має вирішальне значення в цю інформаційну епоху.

Так, для створення якісного відео-контенту потрібно чимало зусиль, але результат того вартий.

Створення якісного відео-контенту

Саме з викладених причин оптимізація контенту на Youtube має таке велике значення. Навіть якщо відео якісне, є велика ймовірність того, що воно залишиться непоміченим.

Що ж треба зробити, щоб контент на Youtube став більш помітним для користувачів у мережі Інтернет?

Назви і теги

Існують певні основи, що дозволяють зробити відео потужним і популярним наприклад дуже важлива накрутка передплатників в ютуб онлайн. Назва, опис, ключові слова, теги – це відмінний спосіб орієнтування на цільову аудиторію, а також на запити людей в пошукових системах.

Вдало підібрані слова допоможуть зробити таргетинг точковим і просування відео ефективним. Youtube – це не тільки найбільший відеоресурс в світі, це також і молодший брат Google, результати пошуку в якому інтегруються з відеохостингом.

Підтримка свого заклику до дії

Як і будь-яка комунікація, перегляд відео має до чогось вести. Потрібно мати чітке уявлення про те, що необхідно далі від глядача. Натиснути на посилання, поділитися відео або ще щось.

Треба це продемонструвати, нехай і ненав’язливим шляхом. Заклики повинні йти як доповнення, але при цьому залишатися досить помітними для глядача. У такому випадку шанси на успіх залишаться високими.

Субтитри

Не всі встигли зрозуміти, але це хороший спосіб оптимізації відео. Пошукові системи мають проблеми з визначенням змісту того чи іншого ролика, і в цьому випадку субтитри – альтернативний спосіб просування і надання вмісту.

Такі відео є більш ефективними і користуються більшою популярністю в цілому.

Доступність, простота, актуальність

Як би хто не оптимізував свій ролик, це не змінить його змісту.

Основи якісного ролика:

  • розумна довжина (краще робити трохи коротше);
  • висока якість зйомки;
  • оглядовий формат.

Ролики, розроблені з допомогою професійних операторів, редакторів, агентств, майже завжди окупаються. Так вони коштують грошей, але і якість на вищому рівні.

Продвижение видео контента на сервисе Youtube

Просування відео в інших мережах

Це досить очевидно, але багато хто абсолютно не займаються просуванням свого відео і часто використовую сервіс накрутці ютуб. Власний вебсайт, сторінка в соціальній мережі, форум, на якому ви влаштувалися, сайт схожої тематики – все це відмінні місця для розкрутки вашого ролика.

Пам’ятайте, що для просування відео на початкових етапах потрібно знайти невелику аудиторію, а далі все піде по накатаній.

Якщо ви будете дотримуватися цих базових речей, то кількість переглядів і конверсія ролика швидко досягнуть бажаного показника. Принаймні, ви точно будете знати, що зробили все правильно.

Про ще одному виді заробітку на відео ви можете дізнатися у статті Доступ до фільмів та відео роликів