Проведення вебінарів — як на цьому заробити?

У цій статті мова піде про те, як проведення вебінарів — семінарів, які проходять в мережі інтернет, допоможе вам красиво упакувати свої знання, виступити експертом і заробити на цьому хороші гроші.

А, власне, нічого складного!

Вам знадобиться комп’ютер, доступ в інтернет, мікрофон і ваші знання в будь-якій цікавій області!

Можливо, ви є не поганим фахівцем у якійсь галузі, і відвідувачі з задоволенням послухають вас. Такі вебінари можна проводити з будь-якої точки світу, і навіть якщо у вас немає швидкісного інтернету.

Ви не впевнені в собі? Ви вимагаєте план?

Тоді, ось він!

  • Для початку ознайомтеся зі своєю аудиторією! Це дуже важливий пункт, копати треба якомога глибше, що б дізнатися як можна більше! Дуже може бути, ви будете здивовані тієї аудиторії, яка слухає ваші вебінари. Наприклад, ви розраховували почути чоловіків до 30 років, а сьогодні вас прийшли послухати жінки – домогосподарки. Тому, поставтеся дуже уважно до вивчення своєї аудиторії, дізнайтеся їх настрої, бажання, рівень доходу.
  • Проведіть хорошу рекламну компанію вашого вебінару! Тут можлива будь-яка реклама: через соц.мережі, електронну розсилку, контекстну рекламу і далі за бажанням і старанності.
  • Заплануйте правильний час, в розрахунку на робочий графік вашої аудиторії. Складіть докладний план. Не зайвим буде продумати цікаве домашнє завдання.
  • Упакуйте свій вебінар в красиву коробку! Запишіть його на диск і виставляйте на сайт в супроводі красивого рекламного слогану. Такий рекламний продукт здатний приносити вам пасивний дохід.

Проведение вебинаров - как на этом заработать?

  • Делегуйте повноваження! Про це ще Кові писав у своїх «семи навичках»! Знайдіть собі хорошого помічника для проведення вебінару. Не шкодуйте сил і часу на його навчання і тоді ви в майбутньому зможете частково розвантажити себе і звільнити час для інших проектів. Ваш учень отримає необхідні знання та навички, а ви – хорошого помічника, готового підмінити вас в потрібний момент.

Існує достатня кількість сервісів за допомогою яких робиться проведення вебінарів. Серед них є безкоштовні, такі як Wiziq.com, Kastim.ru, а так само платні, наприклад, Webinar2.ru, Webinar.fm, GVOConferens.

Безумовно, платні сервіси мають ряд цікавих функцій, але все залежить від вашого бюджету проекту та на початковому етапі можна використовувати і безкоштовний ресурс.

Проведення вебінарів якісно, забезпечить швидкий старт, допоможе збільшити свій дохід, побути в якості гуру в якому – небудь питанні!

Працюйте над собою, здобувайте нові знання, діліться ними, шукайте свою цільову аудиторію і у вас обов’язково все вийде!

Проведение вебинаров - как на этом заработать?