Реальний заробіток в інтернеті на фотографіях

Заробіток в інтернеті на фотографіях — це заробіток спеціально для людей творчих, здатних помічати прекрасне. Для них, ми пишемо цю статтю! Адже ніщо так не зачаровує, як вдало спіймане фотографом мить!

Для цього не обов’язково бути професіоналом, достатньо мати допитливий розум, гострий зір і розвинена уява!

«Реальність стає все більше схожа на фотографії».

Сьюзан Зонтаг

Що? Ви вже займаєтеся фотографією?

Можливо, тільки мрієте влитися в цю професійну касту? Тоді, не можна придумати нічого кращого, як почати прямо зараз!

Заробіток в інтернеті на фотографіях — не для ледачих! Вам доведеться багато подорожувати, хоча б по цікавим місцям вашої місцевості, бувати в незвичайних місцях, вчитися бачити прекрасне у звичайних речах!

Візьміть хороший фотоапарат і в шлях!

Що краще фотографувати?

Та що завгодно, все що вам подобатися! Якщо хочете, що б ваші творіння оцінили не тільки з – викладайте їх в мережі інтернет! Це, до речі, непогана стаття доходу.

Після того, як ви зробите якісне фото, викладати свої шедеври на спеціальних інтернет — ресурсах. Найбільш популярними з яких є:

Реальный заработок в интернете на фотографиях

  • Фотобанк lori.ru приймає фотографії у форматі jpeg з розширенням 2 – 40 мегапиксилей. Вартість однієї фотографії від 40 рублів.
  • CreStock – сайт, який приймає не тільки звичайні знімки, але і ілюстрації і 3d. З продажу береться комісія в розмірі 30%.
  • Банк фотографій Depositphotos.com надає посередницькі послуги щодо продажу знімків. Що б потрапити на сайт, треба не пройти реєстрацію та надіслати на оцінку критиків 5 своїх робіт.
  • Продати свої фотографії можна і на сайті Fotolita.com. Розмір знімків не повинен перевищувати 20Мб і мати розширення від 2400х1600 пікселів. Вартість однієї фотографії від 1 $, відсоток системи 20 – 65%.
  • Сайт dreamstime.com приймає ілюстрації і просто фото, з мінімальним розширенням 3 мегапікселя. Вартість знімка 1 — 300 $. Комісія сайту 20 – 50%.

Реальный заработок в интернете на фотографияхЯкщо ви хочете зайнятися дійсно цікавим та вартим справою, пропонуємо зареєструватись на одному з наведених вище сайтів і спробувати виставити свій знімок на суд покупців. Якщо ваші фотографії дійсно талановиті, ви зможете не тільки поповнити свій гаманець, але й отримати визнання і почуття задоволення від виконаної роботи!

Для художника – фотографа визнання його робіт є найкраща нагорода!

Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, на допомогу вам прийдуть всілякі курси фотографів. Дерзайте, у вас все вийде!