Рерайт статей — як на цьому можна непогано заробити

Сьогодні, рерайт статей, або рерайтинг, є дуже популярною темою для заробітку і що найцікавіше добре почати заробляти на ньому може кожен бажаючий. У цій статті ми опишемо кожен з вас зможе заробити собі 400-500$ в місяць на написанні статей.

Отже, рерайт статей покроково

  • Перше, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на сайті Advego.ru. Це буде основне місце для майбутнього заробітку.
  • Реєструємося і заходимо в розділ пошук роботи. Там ми можемо продавати вже готові статті, так і приймати замовлення від вебмайстрів. Мінімальна ціна за 1000 символів становить 0.6$ з середнім об’ємом 1500-2000 символів. Тобто що б заробити 20$ в день на початковому етапі вам потрібно буде обробити приблизно 18-20 замовлень. Ці замовлення принесуть вам необхідні кошти. Коли ви вже будете більш досвідчені і у вас з’явиться рейтинг у системі, то тоді ви вже зможете забирати собі замовлення по 2-5$, але на них доведеться витрачати значно більше часу.
  • Так само на цій біржі ви можете виставляти готові статті на продаж, але вони можуть висіти у продажу досить довго, так що радимо на початкових етапах з цим кроком почекати.
  • Якщо повністю завантажити себе біржею Адвего не виходить, то тоді реєструємося на сайтах фріланса і переглядаємо які є замовлення в їх списку і відправляємо заявку на виконання робіт.
  • Будьте готові, що вам запропонують виконати тестове завдання без передоплати і за неї не заплатять. В таких випадках не рекомендуємо писати великі тексти і у випадку несплати відразу виставляти їх на всі біржі копірайтингу, щоб швидко продати.

    Так само намагайтеся брати великі замовлення навіть за меншу вартість. Так ви будете економити час на пошуку замовлень та листування з людьми. На практиці людям комфортно писати приблизно 30 000 символів в день. Це дає їм при мінімальної планки десь 20$ в добу.

    Тож бажаємо вам гарних заробітків на цій плідній ніші!