Робота з опціонами — що потрібно знати для успіху

Робота з опціонами — справа тонка. Але, не варто сподіватися тільки на удачу, так що ви можете втратити все. Потрібно розробити стратегію, за якою ви будете діяти.

Інвестуючи в один опціон, ви також ризикуєте витратити гроші даремно, тому слід робити інвестицію відразу в 8-10 опціонів. Працюйте в період з 15-00 до 3-00 за Московським часом, в цей час відбувається основне коливання графіків і працює більше бірж.

Робота з опціонами — покрокова інструкція

Думки про бінарних опціонах, абсолютно різні. Більшість людей виявляють неабиякий інтерес, але водночас побоюються почати роботу, так як в їх уявленні, це неймовірно важкий і важкий процес. Насправді, це зовсім не так.

Можете подивитися на деякі відгуки.

Правильно застосовуючи стратегії, можна отримати досить непоганий дохід, за короткий проміжок часу. Для цього, розглянемо весь процес заробітку на купівлю і продаж опціонів.

Перший крок: Вибираємо активи

Вибравши брокерську компанію, ви проходите, етап реєстрації, відкриваєте рахунок і поповнюєте його на мінімальну суму. Ну ось, тепер ви маєте можливість приступати до трейдингу бінарними опціонами.

Заходимо в меню і знаходимо рядок «почати торги», потім вибираємо актив для здійснення угоди. Можна вибрати будь-який товар, це можуть бути акції, валюта, дорогоцінні метали і т. д.

Другий крок: вибираємо термін виконання

Вибираємо час експірації – термін, коли буде виконано опціон. Він може бути виставлений на кілька хвилин, так і на більш тривалий період.

Вибравши активи і період виконання опціону, вам залишається визначитися з прогнозом і всі угода готова.

Третій крок: Прогнозування

Тут все гранично ясно: якщо у вас є інформація про те, що актив який ви обрали, має тенденцію до зростання в ціні, слід вибирати CALL опціон. У разі, якщо ви маєте відомості про падіння цін на цей актив, купуйте ПУТ. Визначившись з вибором, знаходите вікно, в якому зазначено всі нюанси угоди. Тут же необхідно ввести суму, яку ви готові витратити на цю ставку.

Натисніть «купити» і перед вами відкриється, вся інформація про угоду.

Зарекомендували себе брокерські компанії будуть надавати безкоштовні сигнали для бінарних опціонів – свого роду, підказку для вчинення дії.

У випадку якщо операція успішна, приблизно за 15 хвилин до її закінчення, у вас буде можливість забрати прибуток (Take Profit). Що це дає? Ви забираєте прибуток відразу, не чекаючи закінчення опціону, заплативши при цьому % від угоди. Тобто, замість 100% чистого доходу, ви в результаті отримаєте 50-60%, зате миттєво.

Цей метод підходить для тих, хто віддає перевагу зменшити ризики. Тут слід стежити за графіком, якщо він піде занадто глибоко, то ризик мінімальний і варто забрати всю прибуток.

З усього вище викладеного, слід: торгівля бінарними опціонами, доступний і доволі простий метод отримання доходу. Він не вимагає колосальних вкладень і не займає багато часу. Наявність різних інструментів, допомагає знизити ризики і зробити їх мінімальними. Враховуючи це, робота з опціонами, підходить як для новачків, так і для професійних трейдерів.