Розкрутка сайту через соціальні мережі

Сьогодні я хочу розповісти, як розкрутка сайту через соціальні мережі, без істотних вкладень грошових коштів допоможе вам просунути ваш сайт.

Поділюся деякими своїми напрацюваннями за 2,5 роки досвіду розкрутки сайтів.

Перелічені нижче способи працюють, але, звичайно це вимагає і більше сил і часу, які потрібно вкласти у ” розкрутку сайту. Просто читання цієї статті вам не допоможе. Потрібно обов’язково діяти, причому чим швидше — тим краще!

Розкрутка сайту через соціальні мережі

Раскрутка сайта через социальные сети

Своє знайомство з соцмережі, як спосіб заробітку, я починав як і багато інші. Виконуючи елементарні завдання на лайку, підписках та перепостах.

Заробітку особливого мені це не принесло, але знайомство з механізмами роботи бірж накрутки акаунтів в соцмережах, допомогло мені в подальшому для розвитку власних акаунтів.

Зокрема, накрутка читачів у твіттері допомогла мені створити три потужних аккаунта в цій соцмережі і ці акаунти стали хорошою основою для отримання трафіку на мої сайти.

Отже, основний алгоритм розкрутки сайту через соціальні мережі, полягає в наступному:

Акаунти в соцмережах, як генератор трафіку

 • створюєте свої акаунти в соцмережах. В першу чергу ВКонтакте, Facebook і Twitter. Інші мережі залиште на потім. Не розпорошуйтеся. Ці три соцмережі здатні дати вам будь-який трафік, який ви захочете.
 • можете купити готові, розкручені акаунти в цих же соцмережах. Але підібрати якісні досить важко. Я пробував кілька разів і нічого доброго не виходило. Скільки б не було передплатників, 80% отримуєте ботів, а відвідуваність сайту «друзями-ботами» не піднімеш.
 • розкрутіть свої акаунти мінімум до 500 передплатників або друзів. Не бажано використовувати спеціалізовані програми для накрутки. За рахунок них ви отримаєте в друзі\передплатники в основному ботів. Краще вкладаєте невеликі гроші на біржах соцмереж і купуйте малими порціями передплатників, лайки на пости (які ви будете публікувати з сайтів) і перепис). Не захоплюйтеся. Краще нехай це буде 100 передплатників на місяць, ніж відразу 1000. По-перше не отримаєте бан аккаунта, по-друге будуть якісні передплатники.
 • Час — головний ваш ресурс

 • кожен день приділяйте хоча б годину часу, щоб пройтися по своїх акаунтів і подивитися новини на стрічках. Не шкодували часу на лайки для своїх передплатників. Алгоритми соцмереж такі, що ті передплатники з якими ви активні, постійно бачити ваші повідомлення у стрічці. Заходьте в друзі своїх друзів і кожен день запрошуйте цих друзів до себе в друзі. Не соромтеся, ніхто лаятися не буде. В гіршому випадку вас проігнорують. Але як правило, 30-50% відповідають згодою. Раз в тиждень, заходите в список ваших розісланих запрошень і видаляйте найбільш ранні. Не збирайте багато не прийнятих запрошень. Менше шансів отримати бан, за неправильну активність.
 • увімкніть на своєму сайті або сайтах плагін автопублікація в соц.мережах. Я використовую «Next Scripts: Social Networks Auto Poster». Користуватися ним легко, незважаючи на те, що у нього немає російського перекладу. Вся онлайн допомога у нього з зрозумілими картинками, тому налаштувати автопубликацию статей вашого сайту на ваші акаунти в соцмережах, не буде складним завданням. Завдяки цьому плагіну, будь-яка публікація статей на вашому сайті буде передаватися у ваші стрічки новин в соцмережах. Це дасть подвійну вигоду: а) дасть індексовані посилання з соцмереж на ваш сайт, б) ваші друзі і передплатники читаючи вашу стрічку будуть переходити з ваших публікацій на ваш сайт. Спочатку це буде не дуже помітним ефектом, але після того, як на ваших облікових записів буде більше 500 друзів, ефект буде все більше і більше.
 • Раскрутка сайта через социальные сети

  Групи в соціальних мережах

  Тематичні групи у соцмережах — також хороший джерело трафіку. Тут можу рекомендувати таку послідовність:

 • Зайшовши в свій аккаунт ви можете створити свою групу і запросити в цю групу в першу чергу своїх друзів. Розкрутивши групу до великої аудиторії, анонсувати статті з сайту вже не в стрічці, а в групі. Там же можете публікувати чисто рекламні пости з партнерських програм, типу admitad. Тим самим будете отримувати хороший трафік і заробляти.
 • Підпишіться в групи, подібні по тематиці з вашою групою. Бажано з аудиторією набагато більшою ніж аудиторія вашої групи. Ведіть у цих групах діалоги. Час від часу в якості прикладу наводите посилання на пости з вашої стрічки. Не робіть це як рекламу, намагайтеся робити це як діалог в тему, між іншим. Не переборщуйте з цим. Але навіть, якщо раз на тиждень ви будете постити посилання з вашої групи, то передплатники вашої групи будуть збільшуватися.
 • Пройдіться по передплатникам тих груп в які ви підписалися і зробіть кожному передплатнику запрошення в вашу групу. Не варто робити це більше ніж один раз. Але якщо в цих групах кілька тисяч передплатників, то роботи вам вистачить надовго. Але це того варто, ви побачите як передплатники ваших груп будуть зростати, а значить і буде рости трафік на ваші сайти.
 • Важливе по групах

  Пам’ятайте для розкрутки своєї групи:

  • хороша тематика;
  • час і терпляча наполегливість у досягненні своєї мети;
  • щоденне адміністрування та публікація нових постів. Можна тільки за рахунок автопублікація з ваших сайтів;
  • постійна і тривала за часом робота по розкрутці.

  Для публікації анонсів вже розкручених групах по вашій тематиці необхідно дотримуватися правила:

  • групи повинні бути дійсно «живі» і розкручені;
  • можна домовитися з адміністраторами груп про публікації анонсів своїх постів, але можна і не домовлятися і публікувати, як я писав вище, «між іншим»;
  • головне що групи повинні бути з лояльною аудиторією з вашої тематики;
  • не лінуйтеся, особливо перший час, писати коментарі, «лайкати» цікаві пости і замітки.

  Автопубликацию постів налаштовуйте на певний, конкретний час. Моя практика показала, що у всіх трьох соцмережах в будні дні найбільш ефективний час з 8 до 10 ранку і з 18 до 21 години ввечері. У вихідні дні публікуйте тільки ввечері з 18 до 23 саме те. Звичайно по вашій темі і вашої аудиторії може бути відхилення.

  Але спочатку спробуйте в цей час, а потім аналізуйте дані статистики, хоча б за місяць або більше, щоб зробити точні висновки. Статистика за малий відрізок часу або з малою кількістю відвідувачів (менш 100) може бути далека від істини. Сервіси статистики за акаунтів в соцмережах ви без праці зможете знайти в пошуку. Тут варіантів багато.

  Такий спосіб розкрутки дозволить вам отримувати після публікацій статей сайту хороший трафік. При цьому трафік буде цільової, якісний, що істотно позначиться на поведінкових факторах сайту.

  Соціалізація сайтів

  Наступний крок у розкрутці сайтів за рахунок соціальних мереж, це встановлення кнопок соцмереж на сайтах.

  Спочатку я пробував використовувати для цього спеціальні плагіни, типу UptoLike. Але поступово зрозумів, що практично кожен шаблон теми (а я використовую на всіх сайтах WordPress) містить вже вбудовані засоби роботи з посиланнями в соцмережі. І три наведені вище соцмережі використовуються практично в 100% усіх тем. Тому, щоб не вносити додаткові гальма в роботу сайту, я став використовувати тільки вбудовані можливості тим.

  Але ось останнім часом відкрив для себе цілий соц-комбайн SumoMe. Його я використовую в комбінації з вбудованими можливостями шаблонів. Цей суперплагин містить чудові інструменти, які необхідно використовувати кожному блогеру з перших днів редагування сайту. Це і кнопки соц.мереж, і збір передплатників, і расшаріваніє зображень на сайті, та багато-багато іншого. Рекомендую.

  Підсумки

  В цілому, це все прості способи, які дозволять вам розкрутити сайт в соціальних мережах і піднімуть показники сайту, відвідуваність і поліпшать поведінкові фактори.

  Звичайно ж, розкрутка не зупиняє паралельну внутрішню і зовнішню оптимізацію на сайті, необхідність перевіряти сайт на різні помилки, виправити їх і продовжувати робити розкрутку.

  Якщо будете проводити подібний експеримент, як розкрутка сайту через соціальні мережі, напишіть про результати в коментарях, мені буде цікаво.