Самому створити сайт або знайти хорошого Web-майстра?

Так самому створити сайт або краще найняти Web-майстра? Це питання все ще стоїть перед вами? Тоді ця стаття спеціально для вас.

Тут ми розглянемо декілька порад як самому створити сайт, так і за вибором стоїть web-майстра.

Вибір завжди залишається за вами!

Для початку, визначимося з терміном Веб-майстер:

Web-майстер – людина, не з чуток знайомий з такими поняттями як HTML, CSS, і хоча б трохи знає PHP і JavaScript. Така людина з успіхом створить для вас сайт.
Якщо ви вирішили освоїти цю науку самостійно, ось кілька кроків, які вам варто пройти.

  • Для початку, доведеться пізнавати ази HTML. Заходьте на «Віківерситет». Якщо хочете прискорити процес, в інтернеті досить різних онлайн курсів і навчальних програм.

Якщо ви людина амбітна, то створенням звичайного статичного сайту ви не обмежитеся.

  • Далі, ви повинні будете вивчити можливості PHP і MySQL, для цього вам знадобитися локальний сервер.
  • Натреновані на своєму комп’ютері, виходьте в мережу і створюйте сайт на сервері реальному.

Якщо всі ці перспективи вас лякають або просто немає часу на створення свого сайту. Доведеться закласти певний бюджет і найняти грамотного фахівця. На що варто звернути увагу при пошуку?

Самому создать сайт или найти хорошего Web-мастера?

Ось кілька слушних порад:

  • Попросіть посилання на готові розкручені проекти веб-майстри! Як варіант, самі пошукайте хороші проекти з вашої тематики в інтернеті, внизу обов’язково побачите посилання на компанію виробника або автора. Ось з ними-то і потрібно працювати.
  • Отже, ви визначилися з виконавцем. Не забудьте подивитися, на якому місці в пошукових системах знаходяться його проекти. Якщо сайти, які зробив web-майстер на перших сторінках пошукових системах – це той чоловік, з яким можна працювати.
  • Не ведіться на пропозиції швидкого збільшення кількості користувачів чи обіцянки перших місць в пошукових системах. Фрази, типу «швидке просування» або «в гранично стислі терміни» повинні вас насторожити.
  • Хороший фахівець ніколи не попросить у вас придумувати ключевики або підготувати наповнення, попросить тільки прайс-лист і невеликі уточнення конкретно по вашому бізнесу.

Самому создать сайт или найти хорошего Web-мастера? Наостанок, хочеться сказати про послуги безкоштовних хостингів. Дійсно стоять, хороші, трапляються не так часто. Нагадую, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці!

Пам’ятайте, що самому створити сайт — це тільки початок! Основне завдання буде полягати в його розкручування і просування!