Шоколадне масло — рецепт мільярдного бізнесу

Здавалося б, як пов’язані два поняття «шоколадне масло — рецепт мільярдного бізнесу»? Яким чином шоколадне масло допоможе стати мільярдером? А адже деяким людям воно дозволило не тільки купити квартиру, але і принесло мільярди доларів!

Буває, що люди відкидають відмінні ідеї і не дають втілитися в життя своїм задумам тільки з-за того, що бачать у них занадто багато банального і відсутність сенсу.

Як можна заробити на простих речах

Отже, шоколадне масло — рецепт успішного мільярдного бізнесу. Напевно, багато людей дізнаються прізвище Ферреро, адже вона асоціюється з дорогими смачними культовими солодощами.

Мішель Ферреро – був саме той чоловік, який придумав шоколадні яйця з дрібними іграшками всередині, змусивши весь світ колекціонувати бегемотиків і пінгвінів. Це той чоловік, з-за якого люди снідають «Нутеллою» і «закидываются» таблетками «Тік-так».

Зараз ми не розуміємо, як можна заробити мільйони (а пізніше і навіть мільярди) просто придумавши те, що шоколадну пасту можна намазувати на хліб і тости. Але саме це «відкриття» і допомогло компанії «Ферреро» розвинутися більше звичайного, а її власникам – непогано, м’яко кажучи, заробити.

А зараз цим займають вже багато і багато, копіюючи те, що було очевидно з самого початку.

Шоколадне масло — рецепт успіху

Випуск «Кіндер-сюрпризів» звів з розуму чимало дітей і дорослих по всьому світу. Іграшки колекціонували, ними обмінювались – мало є людей, які уникли цієї манії.

Здавалося б, що тут такого і навіщо взагалі таке випускати – шоколадне яйце з нікому не потрібною іграшкою всередині. Але, перетворившись в якийсь солодко-іграшковий культ (адже що ще потрібно дитині?), ця думка, геніальна у своїй простоті, змогла захопити весь світ!

Ніколи не бійтеся втілювати свої ідеї в життя. Хто знає, а може бути річ, що здалася Вам банальної дозволить вам побудувати успішний бізнес і допоможе змінити на краще цілий світ.

Приготування шоколадного масла — банально?

Так. Але ця банальність може дати вам дуже багато доходу.

Не бійтеся банальностей в ідеях! Бійтеся банальності в реагуванні на очевидні речі.