Створити сайт на WordPress – легко

Вам потрібен чіткий і ясний відповідь, як безкоштовно і легко створити свій сайт? Ми готові розповісти вам як створити сайт на WordPress. Вам не доведеться читати тонни книг або переглядати довгі відео ролики.

Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій і через пів години радійте результату.

Процес створення сайту на WorldPress

Розглянемо на конкретному прикладі. Поставимо за мету створити особистий блог про наше життя. Якщо ви готові приступити, тоді почнемо!

 • Скачайте дистрибутив з головної сторінки офіційного сайту WordPress. Встановіть пакет.
 • Скачайте і встановіть Denwer, версії PHP 5.3. Це чудова програма, за допомогою якої ви зможете відточити свій сайт локально на своєму комп’ютері. Адже викладати «сирої» сайт відразу в інтернеті навряд чи хтось захоче.
 • Переходимо в папку WebServer, розташованої на диску «С». Переходимо в папку «home» і створюємо там каталог з ім’ям вашого майбутнього сайту. В нашому випадку, назвемо його «start.ru» всередині створимо ще одну папку «www». За адресою C:\ WebServer\home\start.ru\www ви повинні розмістити файли з дистрибутива WordPress. Ви вже зробили це, і файли знаходяться за вказаною адресою? Можна переходити до наступного кроку.
 • Якщо ви створювали ярлик Денвера (Start Denwer) на робочому столі, запустіть його. Якщо ярлик ви не встановлювали, запустіть безпосередньо з інсталяційного каталогу. Відкриваємо браузер і вводимо наступний рядок http://127.0.0.1/denwer/, у вікні вибираємо наступну утиліту: phpMyAdmin – адміністрування СУБД MySQL. Переходимо в нове вікно.
 • Вводимо назву своєї бази в полі «Create new database». В нашому випадку це буде «mybaza», записуємо. Тепер у вас є своя база даних.
 • Відкриваємо вікно браузера і вводимо точну назву сайту. У нашому прикладі це: start.ru. Не лякайтеся, вам дадуть відповідь, що файл не створено. Створюємо самі – натискаємо на кнопку «Створити файл налаштувань». Далі слідуємо інструкції і заповнюємо поля: ім’я вашої бази, ім’я користувача (завжди root, пароль робимо порожнім, в інших полях нічого не міняємо. В кінці, ви побачите інформацію про те, що ваш файл конфігурації успішно створений.
 • На наступному кроці запускаємо установку. Так само заповнюємо: заголовок вашого сайту, ім’я користувача, пароль, електронну адресу та приватність. Приватність впливає на можливість пошукових роботів індексувати ваш сайт. Натискаємо кнопку «Встановити Word Press».
 • Вітаємо, ви вже зовсім близько до мети!

 • На цьому кроці робити нічого не потрібно, окрім як записати ваш пароль та ім’я користувача. Вони вам ще знадобляться!
 • Активуйте потрібний шаблон. Для WordPress в інтернеті є величезна кількість шаблонів, можете завантажити або встановити стандартний. Якщо ви хочете завантажити свою тему, вам потрібно завантажити її і перенести за адресою C:\WebServers\home\start.ru\www\wp -content\themes. Далі відкрийте браузер і перейдіть в адмін – панель: http://saitblog.ru/wp-admin виберіть «Зовнішній вигляд — Теми». Тепер можна активувати свою тему.
 • Далі йдуть приємні налаштування і корисні плагіни. На цьому етапі спробуйте впоратися самі! Виберіть вподобані плагіни, зробіть необхідні налаштування.
 • Створюємо рубрики в меню «Записи». Тут теж впораєтеся самостійно. Процес простий і не складе праці. Після створення всіх рубрик, переходите до створення поста. Для цього в меню «Записи» натисніть «Додати нову».
 • Створіть заголовки, панель гарячих кнопок і сміливо дивіться отриманий результат!
 •  Создать сайт на WordPress – легко

  Ось так легко і швидко можна створити сайт на WordPress!

  Звичайно, у справі є свої нюанси і якщо що – небудь не працює, не складе труднощів знайти інформацію по цьому питанню. Є спеціалізовані форуми, де новачкові допоможуть і підкажуть.

  Пробуйте, і удачі в створенні власного сайту!