Світлові короби і лайтбокси

4-30-2020

Світлові короби і лайтбокси media-advertising – найефективніший вид інтер’єрної реклами

Світлові короби media-advertising- це найефективніший вид зовнішньої або інтер’єрної реклами. Світлова реклама є найяскравішим способом залучення уваги. Барвисто оформлені світлові короби є ефектними функціональними рекламними носіями, які привертають увагу і служать стильним прикрасою будь-якого інтер’єру або екстер’єру. Особливим попитом світлові короби і панелі користуються для оформлення кінотеатрів, різноманітних салонів, аптек та інших торгових підприємств. Також хочемо вам порекомендувати Изготовление лайтбоксов media-advertising

В наявності є великий асортимент світлових коробів різних видів: настінні, підвісні, підлогові. Світлові рекламні короби media-advertising представлені широким модельним рядом: від прямокутних класичних до тонких лайтбоксів з торцевої підсвічуванням.

Світлові короби media-advertising є одно- або двосторонні алюмінієві конструкції, що підсвічуються зсередини для забезпечення максимального ефекту від рекламного постера. Світлові короби media-advertising виготовлені з анодованого алюмінію, що забезпечує легкий вага конструктиву, презентабельний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації. Замикається профіль забезпечує швидку зміну інформаційних і графічних матеріалів (постерів), а антібліковий захисний вкладеш оберігає постер від зовнішніх впливів.

Рекламні короби media-advertising забезпечені надійним електрообладнанням. Можлива комплектація кріпильними елементами для підвісу панелі до стелі. Світлові короби поставляються упакованими в поліетиленовий пакет і картонну коробку.

Світлові короби компанії «media-advertising» виробляються для постерів стандартних форматів, а також можливе виготовлення світлових коробів нестандартних розмірів на замовлення при відповідних обсягах і терміни постачання. Стандартний колір профілю – матове срібло. При необхідності вони можуть бути пофарбовані в інші кольори за шкалою RAL.

Увага! Формат світлового короба вказується за форматом постера.
Виробництво рекламних лайтбоксів і світлових панелей framelight

Лайтбокс, як вид pos-конструкцій, є, мабуть, найпоширенішим і ефективним способом рекламного оформлення практично будь-яких місць продажів. Світлові лайтбокси популярні насамперед у сфері торгівлі і зустрічаються в ній всюди – від невеликого магазинчика до великого торгового центру. А саме виготовлення світлових панелей або лайтбоксів було і залишається невід’ємною частиною просування будь-якого бренду і важливим етапом рекламної підтримки будь-якого продукту.

Компанія «media-advertising » зробила виготовлення лайтбоксів і надтонких світлових панелей високої якості одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності. Високотехнологічне виробництво дозволяє випускати не тільки стандартні світлові лайтбокси, але також Ви можете замовити ультратонкі світлодіодні панелі і лайтбокси за індивідуальним зразком необхідного вам розміру і виду.

Виробництво лайтбоксів нестандартної конфігурації дозволяє створювати досить стильний вигляд кінотеатру, модного бутика або ексклюзивного салону краси, словом, будь-яких місць продажів товарів і послуг. Та й сам світлодіодний лайт бокс media-advertising в елегантній рамці буде не менше стильним елементом будь-якого ультрамодного інтер’єру. Адже рекламні лайтбокси сьогодні – це вже не тільки виразний засіб формування впізнаваного бренду, але ще і звичний елемент декорування сучасних мегаполісів. І ніщо так не прикрашає нічне місто, як гра світла барвистих панелей, лайтбоксів і світлових коробів.

Компанія «media-advertising » надає своїм клієнтам комплексне оформлення місць продажів за допомогою лайтбоксів і тонких світлових панелей (framelight) різного виду, а також широкого спектру іншого рекламного обладнання для екстер’єрної і інтер’єрної реклами.

Наші кваліфіковані фахівці підберуть найбільш ефектне поєднання лайтбоксів і світлодіодних світлових панелей з іншими видами рекламних носіїв і підготують проект їх розміщення з урахуванням специфіки конкретного місця продажу. Виробничі потужності дозволяють здійснювати швидке виготовлення тонких лайтбоксів в будь-якому необхідній кількості на найвищому рівні якості і за прийнятними цінами.