Тайм-менеджмент фрілансера — 5 правил успіху

Тайм-менеджмент фрілансера це важливий елемент успіху. А хто не мріяв працювати віддалено, сидячи на березі океану, попиваючи холодний коктейль?

В обідню перерву можна покуштувати смачну страву з щойно виловлених в океані морепродуктів і поринути у хвилі. Якщо вам здається, що все це казка, ви просто не знаєте, що таке хороший, ефективний тайм-менеджмент.

Грамотно розподілити свій час, фрілансер зможе заробляти, встигати навчатися, вивчати нові сфери заробітку і якісно відпочивати.

Тайм-менеджмент фрілансера — 5 правил успіху

Важливий момент у роботі фрілансера – графік. Лікарі рекомендують не переносити всю роботу на ніч, навіть якщо ви сова. Адже організму необхідно отримувати серотонін, а можливо це тільки при сонячному світлі. Найкраще прокидатися не після обіду або ввечері, а в 8-9 ранку. Почати день рекомендується з легкої гімнастики. Важливо включити в комплекс вправи для спини, адже фрілансер часто сидить біля комп’ютера, а це псує поставу. Запам’ятайте такі правила для успішної роботи:

  • Розподіл завдань. Існує безліч сервісів для постановки завдань, вони допомагають планувати свій день, розуміти завантаженість, делегувати завдання своїм працівникам. Важливо реально оцінювати свої сили, планувати перерву, переносити завдання на наступний день.
  • Від складного до легкого. Фахівці рекомендують виконувати складні завдання вранці, а легкі ввечері. Так їх ефективність зросте.
  • Делегування. Досвідчені фрілансери знають, що важливо забезпечити себе пасивним заробітком. Крім того, часто завдання, яка віднімає у вас дві години, у професіонала займе п’ятнадцять хвилин. Прорахувавши плюси і мінуси, намагайтеся делегувати деякі завдання фахівцям, при цьому проводите вільний час з користю. Не зайвим буде продовжити навчання, щоб розширити сферу своєї діяльності.
  • Не відволікайтеся. Не варто часто заходити на пошту або соціальні мережі. Постарайтеся відповідати на листи раз в день в спеціально відведений час.
  • Планувати і пояснювати. Для того щоб швидко виконувати завдання, не забувайте чітко розпланувати їх на день, місяць і рік. Крім того, не варто шкодувати часу на пояснення завдань підлеглим.
  • Існує безліч сервісів, які допомагають вести тайм-менеджмент правильно і економити час. Важливо пам’ятати, що для того, щоб фріланс забезпечував вас солідним заробітком слід багато працювати, але також не варто шкодувати часу на хороший відпочинок.