Телевізор LG огляд

4-20-2020

not found
Телевізор можна встановити на підставку або розмістити на стіні використовуючи настінний кріплення. Весь телевізор зібраний в одному корпусі. Випущено в продаж три разновидости телевізорів з OLED-C9. Дві моделі мають однакові технічні характеристики але відмінності в підставках, третя трохи відмінностей в технічних характеристиках.
Також хочемо вам порекомендувати купить телевизор lg
Сучасний телевізор це чорний прямокутник , дизайн зводитися до формі підставки. Але якщо ви будете кріпити телевізор на стіну то підставка не потрібна. Технічні характеристики телевізорів LG OLED С9Технические характеристики телевізорів серії С9 наведені нижче в таблиці. У таблиці наведено параметри телевізорів для Європи в кінці номера моделі PLA та Північної Америки PUA. Між телевізорами для різних континентів відмінність тільки в цифрових тюнерах. Сучасні телевізори мають універсальні блоки живлення які розраховані для роботи від будь електромережі. Наведені LG параметри можуть відрізнятися в залежності від регіону, наприклад, в Європі введено параметр кут огляду, раніше було прийнято вказувати кут огляду в градусах . Але в С9 вказано параметр ідеальний кут огляду, який по суті ниочем, але гарно звучить. Таких чисто маркетингових вивертів досить багато. Модифікації телевізорів з позначенням AUB, MLB випущені в обмеженій кількості і таких телевізорів досить мало.
А ідеальний чорний колір на екрані робить зображення дуже красивим.
Переваги і недоліки OLED С9Недостатки OLED C9 — як таких недоліків у якості зображення практично немає. Якщо не вважати можливого старіння екрану телевізора, так OLED дисплеї цього схильні.
Ще ціна, OLED телевізори досить дорогі, причина вартість виготовлення OLED-екранів. Переваги OLED C9 — в даний час технологія OLED забезпечує найбільш якісне зображення. Телевізори LG одні з найбільш високотехнологічних телевізорів на ринку. А модель С9 сама совершення модель телевізора виготовлення за класичною технологією. About the AuthorНаш сайт популярно розповідає про різних напрямках електроніки.