Телевізор LG огляд

4-20-2020

not found
Багато користувачів при покупці нового телевізора вибирають «розумну» модель, яку можна підключити до інтернету і тим самим отримати доступ до достатку всілякого вмісту і до фірмових сервісів компанії виробника. Телевізори LG випускаються в різних цінових сегментах і здатні задовольнити найвишуканіші вимоги користувачів.
Також хочемо вам порекомендувати купить телевизор lg
На практиці це означає, що дана модель здатна підключатися до інтернету за допомогою кабелю або бездротовим з’єднанням для отримання доступу до великих обсягів різного контенту. На такий телевізор можна встановлювати різноманітні додатки і сервіси, які можна знайти в онлайн-магазині додатків LG.
Ваш телевізор в повноцінний медіацентр можливості якого порадують багатьох просунутих користувачів. Грамотно розроблений інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і простий, що дає можливість легко отримати доступ до всіх онлайн можливостям телевізора. У більшості великих магазинів розташовані тестові стенди «розумних» телевізорів LG і кожен бажаючий абсолютно безкоштовно може провести тестування можливостей конкретної моделі. У телевізорі є вбудований повноцінний інтернет браузер з допомогою якого можна дуже зручно проводити пошук необхідної інформації в мережі.
Миттєвий доступ до популярних мережевих сервісів Facebook, Twitter і Picasa. Спілкуйтеся з друзями та знайомими прямо з телевізора. З даним сервісом напевно знайомі майже всі користувачі.
Цікаві та пізнавальні ігри, які допоможуть скоротати вільний час.
Доступ до новинних і погодних сервісів, а також до сервісів, що надають програми телепередач. Подивіться погоду на день або на тиждень прямо в телевізорі. Свіжі новини на великому екрані в будь-який зручний для Вас час. Запускайте програми тренінги з фітнесу, йоги або танців і займайтеся прямо біля телевізора.
Підтримка видезвонков за допомогою програми Skype. Зв’яжіться з друзями або близькими, Ви зможете бачити співрозмовника завдяки вбудованій камері.
Доступ до контенту з Ваших пристроїв (ноутбуки, персональні комп’ютери, смартфони, медіапрогравачі) за допомогою технології DLNA.
На даний момент в магазині LG Apps можна знайти і завантажити більше 300 різних додатків.
Окремо хочеться зупинитися на програмі SS IPTV. Варто відзначити, що деякі моделі будуть оснащуватися оновленої платформою на базі WebOS, деякі моделі будуть оснащені старої «розумної» платформою. З’ясували, які соціальні сервіси і додатки для доступу до вмісту будуть доступні на «розумних» телевізорах LG.