Телевізор LG огляд

4-20-2020

not found
Подвійна вигода: знижки і кэшбэк.
Також хочемо вам порекомендувати купить телевизор lg
Знижки до 30% на швейні машини.
Подвійна вигода: знижки і кэшбэк. Після переходу на цифрове телебачення мовлення каналів на моєму телевізорі припинилося. Можна було б придбати цифровий тюнер, але питання про покупку відразу відпав: я давно чекав приводу, щоб замінити телевізор на більш сучасну модель.
Мені потрібен 4К – телевізор, не вище 55 – й діагоналі, з підтримкою Smart TV і легким керуванням. Через пару тижнів було прийнято рішення про покупку. Ролик, який я планував подивитися не більше п’яти хвилин, розтягнувся на півгодини. Кожен раз, коли я вмикаю один із сотні фільмів, які, здавалося б, вже знаю напам’ять, я відкриваю для себе щось нове. Саме так при перегляді одного з улюблених кліпів я помітив ефект плівки, чого раніше бачити не міг. Кожен піксель, по суті, – це маленька лампочка, яка випромінює свій власний світ. За сюжетом троє сміливців опинилися в темному приміщенні, де єдиним джерелом світла були вогні ліхтарів. У якийсь момент, за задумом режисера, вони почали гаснути, і, як тільки останній з них перестав випромінювати світло, моя кімната теж поринула в морок. Ефект був настільки приголомшливим, що я на мить подумав, що екран телевізора вийшов з ладу. Його товщина складає близько 4 мм, завдяки чому він легко впишеться в будь-який інтер’єр. Потовщення в нижній частині телевізора має в собі слоти для підключення додаткових пристроїв, а також вхідні отвори для кронштейна. Його опора (нога) розташовується строго посередині і має прямокутну форму. Завдяки цьому створюється ілюзія діагоналі, підвішеною в повітрі.
Пульт Magic має овальну форму з невеликим вигином, що дозволяє зручно розташувати його в руці. На мій погляд, форма пульта є однією з найбільш комфортних, за рахунок того, що управління телевізором виконується за допомогою пересування курсору. Він працює за принципом лазерної указки. Якщо переміщати пульт вліво або вправо, слідом по екрану телевізора буде переміщатися курсор. Відповідь на питання брати чи не брати можете дати тільки ви. Я свій вибір зробив і не шкодую. Думка автора може не збігатися з думкою редакції. Ви можете надіслати огляд пристрою та взяти участь у конкурсі користувальницьких оглядів.