Тендери центрального і північного Казахстану

4-29-2020
Промвиробництво в Казахстані у 2019 році зросло на 3,8% — Новини ...

Економіка Республіки Казахстан носить аграрно-індустріальний характер. Останнім часом найбільший розвиток отримала видобувна промисловість. Багаті родовища нафти і газу обіцяють Казахстану економічне процвітання.
Тендери Казахстану: галузева спрямованість

Попит на поставки промислового обладнання – продукцію машинобудування та електротехніку, а також метали та іншу сировину домінує в структурі попиту казахстанських тендерів. Досить багато приділено уваги послуг і продукції будівельної індустрії. Важливим предметом попиту тендерів республіки Казахстану виступають споживчі товари, продовольство та послуги з організації харчування. Також хочемо вам порекомендувати ознайомитися у нас на сайті Tenderbot.kz як заробити на тендерах.

Тендери в Алмати і на півдні Казахстану

Найбільший мегаполіс Казахстану вирізняється широкою галузевою структурою закупівель. Тендери в Алмати – економічної столиці республіки виділяє ділова спрямованість. У базі Алматинських тендерів на Trade.su виділяються тендери на послуги забезпечення безпеки, комунікаційні послуги, системну інтеграцію, митне обслуговування, логістику, перевезення і рекламу. Мільйонне місто закуповує через тендери товари і послуги для комунального господарства, паливо та енергоносії, а також послуги в області охорони навколишнього середовища.
Тендери центрального і північного Казахстану

Тендери столичного міста характеризуються спрямованістю на бізнес-послуги та соціальну сферу. Через тендери Астани відбувається пошук підрядників по послугах поліграфії, організації і обслуговування систем безпеки, фінансові, маркетингові послуги. Товари народного споживання, медтехніка та обладнання для інших соціальних установ часто виступають в ролі предмета попиту тендерів столиці республіки.

Разюча відмінність від столиці має галузевої профіль закупівель Павлодару. Тендери Павлодару відображають потреби промисловості в обладнанні, металі та продукції машинобудування. Вели попит Павлодарської організацій на роботи будівельного комплексу. Автозапчастини, комп’ютерна техніка та паливо – розкид потреб, які задовольняються через тендери Павлодару і інших великих міст Казахстану надзвичайно широкий.