Топ-7 кращих бірж криптовалют з вигідним виведенням грошей, як на них торгувати і заробити

Здрастуйте! у цій статті ми поговоримо про біржі криптовалюта.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 • що таке біржа криптовалюта і як вона працює.
 • топ-7 кращих бірж криптовалют.
 • 6.чи можна заробити на біржі криптовалют.

Що таке біржа криптовалют

Коли хтось говорить про біржу, у людей, далеких від фінансових ринків, відразу виникають в голові картини безліч людей, які телефонують, домовляються про угоди, багатомільйонні контракти та інших «кіношних» атрибутів.

Колись це було дійсно так, люди торгували в залах, вигукували ціни, телефонували зі своїми клієнтами. Але зараз все перейшло в інтернет, і це стало набагато зручніше.

Біржа-торговий термінал на комп’ютері, з величезним набором даних та інструментів для аналізу. Біржі розрізняються по товару, який на них продається і купується: цінні папери, сировина, валюта, контракти і т.д. Криптовалюта, як нове явище у фінансовому світі, теж вимагала бірж для регулювання торгів. Так і з’явилися перші біржі криптовалюта.

Зараз є тільки два варіанти виведення криптовалюта: біржа і обмінники. Головна їхня відмінність в тому, що при торгівлі на біржі, ви робите угоду з таким же іншою людиною або компанією, яка стоїть у нього за спиною. Працюючи ж з обмінниками, ви безпосередньо працюєте з компанією, і вона надає вам обмін взамін за якусь плату-комісію.

Комісія при роботі з біржею набагато менше, ніж в обмінниках. А також плюсом біржі є і те, що вона моментально реагує на будь-які зміни в ціні криптовалюта, постійно оновлюючи інформацію про курси.

По суті, біржа криптовалюта – величезна онлайн-майданчик, на якій користувачі з усього світу обмінюють віртуальну крипту на віртуальні валюти всього світу.

Тепер давайте перейдемо до огляду бірж, які найбільш популярні в усьому світі.

Рейтинг топ-7 кращих бірж криптовалюта

Тут ми зібрали для вас 7 офіційних бірж.  

Bittrex

бітрікс-одна з найбільших бірж, на яких здійснюється торгівля криптовалютою. Працює з 2015 року і з цього часу міцно займає одну з лідируючих позицій. Стабільність в роботі сайтів, відсутність перевантажень, відносна надійність – ось те, з чим ви будете мати справу на бітрікс.

Що стосується валютних пар, то їх тут 260. Не так багато, як могло б бути, але всі популярні криптовалюта і фіатние гроші зібрані там.

плюси:

 • комісія за вчинені угоди 0,25%.
 • велика кількість торгових пар.
 • зручні інструменти для торгівлі.
 • стабільність в роботі сайту.

Мінус в тому, що немає російської мови, що може виявитися критичним для російськомовних користувачів.

Exmo

Цікава біржа, яка хороша своєю безпекою і службою підтримки. Умови для всього світу стабільні, але присутність російської мови робить її привабливою саме для аудиторії з снд.

плюси:

 • безпека.
 • відмінна служба підтримки.
 • постійне розширення валютних пар.
 • комісія 0,2%.

А ще на ексмо присутня можливість працювати з рублем і популярними російськими платіжними системами на зразок webmoney і яндекс.гроші. Це одна з кращих бірж російською.

Poloniex

полоникс – друга за розмірами біржа кріптовалюти. Зараз вона займають першу сходинку за популярністю у звичайних трейдерів і не збирається здавати позиції.

плюси:

 • більше 60 токенів, які з’являються майже миттєво після виходу на ринок.
 • велика популярність.
 • маленька різниця між ціною покупки і продажу.

Полонікс-одна з найцікавіших і привабливих майданчиків для початківців і досвідчених трейдерів. На ній найкраще займатися або маржинальної торгівлею, або працювати з альткоінамі.

Yobit

Біржа з простим інтерфейсом і мінімалістичним дизайном. Нічого зайвого ви не знайдете. Але це не заважає компанії займати лідируючі місця за наданими інструментами для аналізу поведінки графіків.

плюси:

 • 400 криптовалютных пар.
 • маленька комісія.
 • миттєвий висновок.

Це ще одна біржа для російськомовної аудиторії. Російська мова і підтримка платіжних систем, популярних в снд, роблять її непоганим місцем для продажу криптовалюта.

Bitfinex

Біржа, яка ідеально підходить для тих, хто не хоче проходити ідентифікацію і виводити величезну кількість криптовалюта без обмежень. Займає місце в топ-5 по торговому обороту. Торгується 35 валютних пар.

плюси:

 • відсутність обмежень на висновок.
 • комісія менше 0,20%.
 • надійність і приємний інтерфейс.

Kraken

Цікава біржа, з однією з найвищих систем захисту. Це один з тих старих і надійних товаришів, які в грі майже з самого початку заснування криптовалюта.

плюси:

 • надійність.
 • високий ступінь захисту.
 • 6. Можливість отримати кошти прямим банківським переказом.

Nova

Нова колись була однією з найцікавіших бірж кріповалюти. Надійність, велика кількість валютних пар і прихильність до новачків цінувалися в першу чергу. Але з цієї осені біржа поступово припиняє роботу, плануючи зупинити торги в лютому 2018-го. Тому, якщо у вас там залишилися заощадження в btc або ефірі, то краще їх вивести.

На якій біржі торгувати криптовалютою

Для того щоб вибрати біржу, на якій ви будете торгувати, досить визначитися з вашими завданнями. Яка у вас є валюта? для чого ви хочете придбати / продати свої активи?

Гроші не потрібно зберігати в одному кошику, це загальновідомий факт. Виберете основний торговий майданчик, на якій будете зберігати 65-70% свого капіталу. Потім виберете 2-3 запасних і розподіліть по ним залишки.

Як говорить практика, така обережність не буде зайвою. У 2011 році біткоіни почав підніматися і набирати обертів, і якби не одна неприємна обставина, зараз він коштував, можливо, всі 20-30 тисяч доларів.

Мова йде про злом однієї з найбільших бірж в 2011 році. Mt gox піддалася кібератаці, була зламана, і з рахунків користувачів були вкрадені сотні тисяч біткоіни, які компанія була не в силах відшкодувати. рейтинг біржі був втрачений, і вона збанкрутувала.

А також, відносно недавно, в 2016 році гігант bitfinex піддався кібератаці, коли зловмисники вкрали більше 100 000 біткоіни. Ці події показують, що розподіл активів між біржами криптовалюта зараз-один з найважливіших способів захисту. Адже біржі валюти і сировини мають захист, набагато перевершує успіхи нинішніх хакерів, але про крипту і їх торгові майданчики сказати такого поки не можна.

Тепер перейдемо до більш конкретної інформації. Давайте спробуємо розібратися, під які завдання підходять біржі.

Якщо ви збираєтеся інвестувати великі суми в популярні криптовалюта на зразок біткоіни, ефіру, літкоіна та інших, вам допоможуть – бітфінекс, полонікс, бітрікс. Якщо хочете просто продавати намайнені активи з мінімальними втратами-бітрікс. якщо ви працюєте з альткоінамі і намагаєтеся урвати «смачну» монету, яка з часом виросте в ціні, зверніть увагу на полонікс, бітрікс.

Якщо у вас є інші потреби, задавайте питання в коментарях, і ми підберемо для вас відповідну біржу.

Які операції проходять на біржі криптовалют

крім стандартної купівлі-продажу, більшість бірж надає учасникам торгів здійснювати наступні операції:

 • ф’ючерсні контракти.
 • опціонні контракти.
 • маржинальну торгівлю криптовалютою на біржі.

Поки ще немає того різноманіття операцій, які є на реальних біржах. Але, може, воно і не потрібно. Поговоримо докладніше про контракти та маржинальну торгівлю.

ф’ючерс контракт, який укладається на майбутнє. Тобто сьогодні ви укладаєте контракт на те, що післязавтра купите тисячу рублів за ціною в 20 доларів. Незалежно від того, скільки буде коштувати долар післязавтра, ви зобов’язані купити 1000 рублів за ціною в 20 доларів.

опціон – той же контракт. Тільки при укладенні йогоВказується, що трейдер може скористатися правом купити актив за такою ціною. Тобто може скористатися, а може і ні.

маржинальна торгівля – поєднання власних і позикових коштів для того, щоб максимізувати прибуток. Тобто, грубо кажучи, це невеликий кредит, який дається трейдеру для здійснення угоди. Трейдер отримує прибуток, забирає її собі, а кредит повертає з відсотками. Все просто.

Цей невеликий список операцій відкриває доступ до дійсно різноманітного підходу до заробітку на біржі.

Як заробити на біржі криптовалюта

Заробити на біржі криптовалюта можна не тільки продаючи отримані в результаті майнінг криптовалюта.

Внутрішньоденна торгівля криптовалютою на біржі – найперспективніший спосіб заробітку. Ваше завдання-купити дешево, продати дорого. Або взяти в борг криптовалюта поки вона дорога, продати і повернути, коли вона подешевшає. Але це тільки на словах просто, на ділі доведеться зіткнутися з великим числом підводних каменів.

Найпростіший і консервативний спосіб-інвестування. Ви вкладаєте гроші в актив, переводите його в свій гаманець і чекаєте, поки він виросте. Ви самі бачите, якими темпами зростає вартість всієї крипти, тому не вкладати в неї гроші було б дурістю.

Деякі біржі також пропонують своїм учасникам бути кредиторами. Так як біржі рідко хочуть вкладати власні кошти для торгівлі своїх клієнтів, вони надають можливість інвестувати маржинальну торгівлю звичайним користувачам. Даючи гроші в борг, ви зможете заробити не так багато, але як спосіб заробітку ніколи не можна «відмітати» і цей варіант.

Що потрібно знати, перш ніж почати заробляти на біржі криптовалюта

Заробляти на біржі в цілому – дуже важке заняття. Буде потрібно непогане знання в аналітиці, математичний склад розуму і пристойний досвід роботи на фінансових ринках. Але перш ніж ви дізнаєтеся, як торгувати на біржі, пройде не один і не два роки.

Один із співробітників банку поділився інформацією щодо того, як він навчався торгувати на біржі: «я витратив 3 роки вивчення матеріалу, близько двох тисяч доларів і декількох сотень годин торгівлі для того, щоб навчитися виходити в 0 на найпростішому торговому інструменті – опціонах. Можливо, у когось вийде швидше, але з мріями про те, що можна сісти і почати заробляти не маючи знань і досвіду, безумовно потрібно розлучитися».

Його слова якраз і говорять про те, що перш ніж почати заробляти на біржі спекуляцією і торгівлею, потрібно вивчити багато мануалів, провести сотні годин за торговим терміналом або на демо-рахунку, або на звичайному аркуші а4. А також незайвим буде “прокачати” свою емоційну стійкість.

Спостерігаючи за досвідченим трейдером, ви ніколи не зрозумієте, заробив він 2 000 доларів або втратив їх. Вони контролюють свої емоції на рівні гравців в покер. Саме тому грати на біржі так складно.

Але все це було вірно виключно для торгівлі. А як же ще два напрямки: інвестування і видача грошей для маржинальної торгівлі? з цими напрямками заробітку все набагато простіше. Інвестори не повинні володіти спеціальними знаннями в технічному аналізі. Основне їх завдання-оцінка перспектив активів.

А з криптовалюта все гранично просто. Чи має вона реальну цінність для бізнесу? значить, буде рости. Не має або є кращий аналог? значить, залишиться на дні.

А видача грошей на маржинальну торгівлю чимось схожа з кредитуванням. З одним “але”: в ролі гаранта отримання коштів виступає біржа.

відбувається це все приблизно наступним чином:

У людини є 1 долар. Він бере ще 9 для того, щоб отримати прибуток в 10 разів більше. Коли актив підніметься на 10%, людина замість 10 центів отримає 1 долар за вирахуванням відсотків за використання суми. Але якщо актив впаде на 10%, угода автоматично закриється, так як він втратив свій долар, а йти в борги не дозволить система.

Цей принцип схожий з роботою форекс-брокерів, які просто-напросто закривають угоди, як тільки її рахунок просаджується на всю суму+відсоток за користування позиковими коштами.

Тобто, якщо ви даєте гроші в борг на маржинальну торгівлю, гарантії повернення надає сама біржа. Ваше завдання-мати потрібну кількість коштів, щоб заробляти.

Скільки можна заробити на біржі криптовалют

Це дуже цікаве і важливе питання, яке кожен учасник торгів повинен собі рано чи пізно ставити. Давайте спробуємо приблизно спрогнозувати прибутковість на основі графіка біткоіни.

Якщо дивитися на графік біткоіни, то можна побачити, що денні злети і падіння нерідко перевищують 1 000 — 1 500 тисячі доларів. Тобто вклавши 8 000, ви можете отримати 9 500. При найсприятливішому розкладі ви будете отримувати від 5 до 8% за кожну угоду при використанні маржинальної торгівлі. Але в середньому прибутковість становитиме десь 30-40% на місяць.

Якщо ви інвестуєте в біткоіни зараз, то на тлі його зльоту можете заробити 100-200% річних при нинішньому курсі підйому. Це найбільш оптимістичний варіант.

Якщо ж давати гроші тим, хто займається маржинальною торгівлею, в періоди ажіотажу можна піднімати до 50% в місяць. Але в періоди спаду мало хто буде купувати ваші активи, тому часто активи можуть простоювати і до 3 — 4% на місяць. В середньому ви будете отримувати 50-60% річних при середньому стилі інвестування, не особливо слідуючи трендам ринку.

Як бачите, зі збільшенням прибутковості, зростають і ризики. Найбезпечнішим є кредитування тих, хто хоче займатися маржинальною торгівлею, при прибутковості близько 50% річних. Найприбутковішим-внутрішньоденна торгівля при величезних ризиках.

Невеликий прогноз щодо ціни на криптовалюта в 2018 році

Всім цікаво, як поведе себе криптовалюта в 2018 році. Особливо після недавнього підйому і пробиття біткоіни психологічно важливої позначки в 10 000 доларів в кінці 2017-го.

Давайте спробуємо розібратися, чи буде рости біткоіни, а разом з ним і вся криптовалюта. Спочатку поговоримо, чому вона так популярна. Через те, що крипта має на увазі анонімність транзакцій, більшість людей будуть користуватися нею для того, щоб приховати від держави свої платежі. Тіньовий сектор економіки, незважаючи на те що в світі з ним активно борються, був, є і буде.

Плюс, крім усього іншого, створюються криптовалюта, які будуть реально корисні бізнесу. Той же ефір і його система розумних контрактів, яка гарантує виконання кожної угоди, записаної в його протоколи. Це робить крипту зараз одним з найцікавіших, а головне, затребуваних активів на ринку. Великі компанії цікавляться блокчейном, а для того, щоб скористатися послугами тих же смарт-контрактів, потрібно закуповувати ефір.

Саме тому в довгостроковій перспективі криптовалюта буде рости завжди. І біткоіни, як флагман, буде йти вперед, поки сама його ідея не піде в минуле. Але поки повністю не буде вироблений ресурс на битки, він буде рости.

У короткостроковій перспективі все хитко. Багато економістів розуміють, що біткоіни все ще переоцінений актив, навіть незважаючи на те, що в попередні роки він показував зростання на 1000% кожні 12 місяців. Деякі трейдери сходяться на думці, що зараз ринок штучно перегрітий.

Але більшість все ж сходиться на думці, що перспективи зростання біткоіни і всієї криптовалюта, дуже райдужні. На це показує ще й те, що навіть після того, як в китаї з населенням більше 1 мільярда чоловік, битки визнали незаконними, вони швидко оговталися, піднялися і досі пробивають нові історичні максимуми.

Саме тому інвестувати в біткоіни і нові альткоіни варто. І не потрібно вважати, що біткоіни – міхур, які ось-ось лопне. Так, в якійсь мірі це може виявитися перегрітий актив, і, швидше за все, так і є. Але він не лопне так, як кажуть багато. Він може лише відкотитися у вартості, але незмінно повернеться на свої позиції через якийсь час.

Висновок

Біржі криптовалюта-відмінний інструмент для того щоб не тільки продавати намайненние активи, але ще і заробляти на них. А якщо врахувати, що це відносно молодий ринок, учасників в ньому не так вже й багато, і тому дійсно хороших фахівців все ще катастрофічно мало. Стати “спецом” в області криптовалюта зараз все ще дуже просто. Користуйтеся моментом і заробляйте.