Товари handmade — ексклюзивне втілення ідей

Складно знайти людину, яка не чула б, що таке товари handmade. Речі, вироби – виготовлені вручну, найчастіше в єдиному екземплярі. Товари handmade в звичайних магазинах не зустрінеш, ці вироби, як правило, поширюють або в спеціалізованих магазинах, або через Інтернет. Що найцікавіше – для виготовлення подібних речей не потрібно брати позику в кредитній організації або витрачати особисті накопичення, достатньо придбати матеріал, наприклад, купити тканину, а інше – справа фантазії та вміння втілювати задуми в життя.

Продаж виробів «хэндмэйд»


Продаж виробів, виготовлених вручну в єдиному екземплярі, може стати непоганим джерелом додаткового доходу. Більш того, нерідкі випадки, коли те, що спочатку сприймалося як хобі, що приносить дохід, пізніше ставало справою всього життя і розвивалося в успішний бізнес.

Товари handmade — поради фахівців

Якщо ви плануєте використовувати свої навички «з прицілом на майбутнє», то фахівці радять почати з малого:

 • Придбайте недорогий матеріал, бажано кілька видів, і потренуйтеся у виготовленні речей. Якщо щось не вийде, буде не шкода викинути, якщо вийде з першого разу – зверніть увагу на характеристики використаного матеріалу і в майбутньому постарайтеся купувати схожі матеріали.
 • Використовуйте всі можливі способи для просування товару:
  • соціальні мережі;
  • оголошення в газетах і журналах;
  • «сарафанне радіо».

  Це дозволить зацікавити перших клієнтів, а далі, як говориться, справа техніки. Чим цікавіше буде запитаний вами товар, і якісніше його втілення, тим більше людей до вас звернуться.

 • Влаштовуйте разові акції для залучення нових клієнтів і заохочення вже наявних, наприклад: «Замовив торт до такого-то числа – капкейки у подарунок». Що не кажи, а любителів безкоштовних бонусів серед нас чимало, а, значить, велика ймовірність, що на подібну пропозицію відгукнеться вдвічі більше людей, ніж на звичайне оголошення.
 • Найголовніше, будьте відкриті новому досвіду і не бійтеся невдач, адже, як кажуть, не помиляється лише той, хто нічого не робить. Вчіться на своїх і чужих помилках і продовжуйте рухатися вперед, до мети – успіх не змусить себе чекати!