Успішні бізнес ідеї інтернет-заробітку від диваків

Шукати успішні бізнес ідеї намагаються дуже багато. Адже заробітком в інтернеті в наші дні не цікавиться тільки самий ледачий. Сама по собі можливість виглядає занадто привабливою, щоб не випробувати долю на даному терені. Сьогодні бізнес в мережі — це настільки ж реально, як і відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска. І поки ви изобретаете свій непыльный спосіб збагатитися за допомогою e-commerce, інші в цьому вже досягли успіху. Наведені нижче ідеї заробітку дивують не тільки своєю неординарністю, але і успішністю.

Продаж землі сентиментальним іммігрантам

Саме так розбагатів виходець з Ірландії Пет Берк. У свій час він багато подорожував, регулярно курсуючи між Старим і Новим світом. В Америку він щоразу повертався не з порожніми руками, поступаючись прохання друзів привести трохи рідний ірландської земельки. З роками попит зріс настільки, що довелося налагоджувати бізнес.

На офіційному сайті заснованої Берком компанії і зараз можна придбати пакетовану, або упаковану в бляшанку ірландську землю, замовивши доставку у будь-який куточок планети. До 2006 року заповзятливий ірландець заробив свій перший мільйон доларів, продавши понад 500 тисяч фунтів землі. Попутно довелося винаходити технології очищення грунту від бактерій. Це вимагали умови міжнародного експорту.

Ще парочка цікавих способів

Що для вас комп’ютерні ігри: хобі, пристрасть, сенс життя? Для організаторів одного унікального сайту це — чистої води прибуток. Ресурс надає послуги репетиторства з усіх популярних комп’ютерних ігор. Викладачі — самі успішні діючі геймери — будь-якого новачка легко адаптують до віртуальної реальності за обумовлену винагороду.

Яна Ашера і Майка Мерріла об’єднує те, що обидва вони продали свою… життя. Ні, не того, кому ви подумали, а користувачам інтернету, які виявили бажання придбати відповідні акції. Ашер провернув оборудку на eBay. За своє життя-буття, включаючи будинок, майно, роботу і контакти друзів, він виручив близько 300 тисяч доларів, купив на ці гроші острів поблизу узбережжя Панами, і живе там розкошуючи.

Меррілл теж не скаржиться, хоч з моменту жизнепродажи всі важливі рішення в його долі приймає рада директорів шляхом голосування. Так, наприклад, йому довелося стати вегетаріанцем і відмовитися від планів по фарбуванню волосся, питати дозволу одружитися і купити машину.