Вибираємо мобільний телефон

На сьогоднішній день наявністю мобільного телефону вже нікого не здивуєш. Вибираємо мобільний телефон керуючись суто прагматичними характеристики.

Якщо ще не так давно телефон вважався розкішшю, то сьогодні це досить буденна річ, яка є майже у кожної людини, незалежно від одержуваних доходів.

Звичайно, і телефони бувають різні: за ціною, моделі, конфігурації і т. д., так що кожен може вибрати собі модель у відповідності зі своїми запитами та можливостями. Наприклад, ось посилання на 5ок, де можна купити практично будь-який телефон.

Для початку визначимося з видом конструкції: слайдер, розкладачка, моноблок або ротатор.

Моноблок

Звичайно, є класикою моноблок. Він зручний у застосуванні, відповісти на дзвінок, натиснувши на одну кнопку, і він більш стійкий до пошкоджень (при падінні від нього навряд чи щось відвалиться).

Розкладушка

Розкладушка теж досить популярна вже досить давно. Вона зручна тим, що телефон, лежачи в кишені з незаблокированной клавіатурою, не подзвонить випадково кому-небудь. Щоб відповісти на дзвінок, досить лише відкрити кришку. Істотний недолік в тому, що з часом кришка може розхитатися, а то і зовсім відламатися.

Слайдер

Слайдер виглядає досить стильно. Відкривається легким рухом пальця, досить стійкий до пошкоджень, також захищений від випадкових дзвінків, відповісти на дзвінок можна не відкриваючи клавіатуру. Недолік: моделі порівняно громіздкі.

Ротатор

Ротатор – телефон з поворачивающимся корпусом. Зустрічається рідше інших видів. Досить тендітна модель.

Далі звернемо увагу на дисплей мобільника. Існують монохромні, TFT-дисплеї і сенсорні.

Більш бюджетні мобільні телефони оснащені монохромним екраном, тобто чорно-білим. Може він виглядає не дуже презентабельно, зате в сонячну погоду вам не доведеться прикривати його рукою, щоб розглянути. Сьогодні такі моделі випускаються все рідше.

TFT-дисплей – один з найкращих варіантів дисплея: досить чіткий, яскравий, при зміні кута огляду картинка не змінюється. Недолік у великій енергоспоживанні.

Сенсорний екран реагує на дотики, але деякі моделі діють тільки від тепла при дотику, наприклад, подушечками пальців. Екран, як правило, досить великий. Такі телефони на порядок дорожче за своїх побратимів.

Панелі телефонів бувають матовими та глянцевими. Глянцеві виглядають досить красиво, але на них будуть помітні будь-які подряпини і навіть відбитки ваших пальців. До того ж такий телефон легко упустити з рук. Краще всього придбати для нього чохол. Матові моделі більш практичні і на них не так помітні сліди бруду та пошкоджень.

Внутрішні характеристики не менш важливі. Якщо ви хочете не тільки дзвонити, але і слухати музику, переглядати фото та відео, користуватися мобільним інтернетом і т. д., вибирайте модель, відповідну вашим запитам. Зверніть увагу на розмір вбудованої пам’яті, на кількість мегапікселів в камері, на якість звуку динаміків, має телефон функцію доступу в інтернет та ін.

Вибираємо мобільний телефон, який підходить саме для вас, не женіться за непотрібними функціями, якими ви, можливо, навіть не скористаєтеся, а гроші переплатите.

Керуйтеся, в першу чергу, розумом, а не почуттями.