Використання CMS Бітрікс при впровадженні сайту

CMS Бітрікс дозволяє повною мірою реалізувати потенціал певного віртуального ресурсу, що використовується для управління інтерактивними порталами. В руках web-розробників є величезна кількість програмного забезпечення, яке використовується для управління інтерактивними порталами. Але, CMS Бітрікс дозволяє повною мірою реалізувати потенціал будь-якого віртуального ресурсу.

Особливо це актуально для онлайн-магазинів. Саме тому зараз з’явилися такі послуги, як створення сайту на бітрікс (яскравий приклад сучасних CMS).

Призначення CMS Бітрікс

Це програмне забезпечення являє собою адміністративну обліковий запис, оснащену цілим набором функцій. Опції інтерактивного середовища забезпечують досконалий контроль над працездатністю web-ресурсу.

Фахівці відзначають, що однією з ключових особливостей CMS є зручна віртуальна середа, яка істотно спрощує настройку порталу. За допомогою адміністративної облікового запису користувач може:

  • редагувати створені раніше розділи;
  • додавати певну інформацію;
  • вносити поправки в зовнішній вигляд головної сторінки.

Ключові особливості

Подібні системи мають функцію розмежування прав. Це робиться для того, щоб віртуальний простір підтримувало одночасну роботу відразу декількох працівників (наприклад, контент-менеджерів або модераторів), кожен з яких володіє власним рівнем допуску до функціоналу сайту.

Перераховані можливості суттєво спростили процедуру управління вмістом.

Група досвідчених менеджерів може забезпечувати регулярне обслуговування ресурсу і внесення нового контенту. За рахунок цього впровадження CMS відбивається на зростанні релевантності порталу в пошукових системах.

На відміну від більшості як платних, так і безкоштовних CMS, система Бітрікс не вимагає негайної установки всіх існуючих модулів. Передбачено перехід від більш простої редакції до більш складної без втрати накопичених раніше даних і контенту, що є перевагою цього програмного продукту.

Перехід на нову редакцію виконується з використанням технології SiteUpdate, що дозволяє викачувати і встановлювати нові модулі не залучаючи технічних фахівців.

У разі використання вже наявного контенту сайту, дизайну і опорної структури процедура перекладу сайту на Бітрікс дозволяє з мінімальними вкладеннями реконструювати наявний ресурс і отримати нові функціональні можливості управління ресурсом.