Виробництво виготовлення меблів чи можна заробити?

Багато, хто думає відкривати свій бізнес розглядають питання — виробництво виготовлення меблів, вигідно це чи можна на цьому заробити.

З одного боку — технологія виготовлення меблів нескладна. Необхідне обладнання купити — не проблема. З іншого боку — конкуренція дика, всі меблеві салони забиті під зав’язку і черг не спостерігається.

Однак, якщо підійти творчо, то навіть у цій сфері виробництва можна знайти цікаві ніші, цікаві ідеї для бізнесу.

Наведемо кілька прикладів:

Домашня медтехніка

Можна робити, наприклад крісла. А можна робити крісла-реклайнери, як це роблять майстри з Італії http://baldinelli.ua/domashnyaya-medtexnika/kresla-reklajnery. Часто бачили в магазинах? А постійний попит. Не менш 100 чоловік у день шукають у Росії такі крісла в інтернеті.

Меблі з палет

Можна робити елітну дорогі меблі. А можна робити грубу, але оригінальні меблі. І майже з безкоштовних матеріалів. Наприклад меблі з палет. Найчастіше цей матеріал можна знайти і безкоштовно.

pallets

Навіть якщо не безкоштовно, то дуже недорого можна купити на палети avito.ru або інших дошках оголошень. Там же можна знайти деякі зразки меблів, які роблять з палет. А робити з цього матеріалу можна найрізноманітнішу, головне недорогу меблі.

krovat-iz-palletЛіжко з тумбочками
shkaf-iz-palletКухонний шафа на дачу
dachnaya-mebel-iz-palletДачні меблі

За кордоном на таких меблів заробляють. Можете подивитися на сайті рукодільників etsy.com. По кожному конкуренція на такий меблів значно нижче, ніж на звичайній.

Надувна меблі

Ще одна ідея-це виробництво надувних меблів. Робити велику кімнатну меблі надувний, звичайно не є хороша ідея. А ось надувна меблі для дітей — саме те. Варіантів креативу — встигай вигадуй. А батьки із задоволенням купують такі меблі, як безпечну для малюків.

naduv-mishkaКрісло-ведмедик
naduv-kresloКрісло-корівка
naduv-kreslo-3Надувний пуф
naduv-kreslo-2Крісло флокіроване

Меблі-конструктор

Дану ідею придумала підприємниця з Єкатеринбурга. Вона придумала збірно-розбірну меблі, яку назвала Д-Тек. Цю меблі можна нескінченно збирати і розбирати, наприклад, якщо ви кудись переїжджаєте або хочете влаштувати вдома зміну обстановки. Справжній меблевий конструктор. Деталі в такій меблів з’єднуються за допомогою цвяхів, а з допомогою стрижнів і пазів, як у дитячому конструкторі.

mebel-konstruktor

mebel-konstruktor-2

Ідея тільки в розвитку, можливо у вас будуть свої креативні ідеї на цю тему.

Це всього чотири ідеї по темі виробництво виготовлення меблів, але якщо задатися метою знайти незвичайне, то можна знайти безліч інших креативних ідей на цю тему. І в принципі на всіх цих ідеях можна заробити.

А може бути не тільки на нашому російському ринку. Зараз російські підприємці все більше освоюють західні ринки і західні інтернет майданчики для продажу, типу Ebay або Etsy.

В наведеному вище списку дефіцитних матеріалів практично немає. Технологія нескладна. А ринок може бути і закордонним.

Дерзайте, у вас обов’язково вийде.