WebMoney — реєстрація та правила спілкування в системі

Однією з найнадійніших систем для ведення бізнесу є міжнародна система розрахунків WebMoney, заснована ще в 1998 р. І сьогоднішній світ вже неможливо уявити без електронних грошей! Багато все частіше переводять кошти на різні електронні гаманці!

На відміну від інших систем, вона містить в собі достатню кількість зручних сервісів, здатних автоматизувати багато процеси.
Сьогодні багато користувачів інтернеті довіряють саме їй! Приділимо особливу увагу реєстрації та правилам спілкування на WebMoney. Якщо у вас ще немає електронного гаманця, саме час його створити!

Отже, займемося реєстрацією:

Процес реєстрації ні чим не відрізняється від стандартної реєстрації в аналогічних системах.

Одне але!

Користувач часто вважає, що, зареєструвавшись в WebMoney, він тим самим створює гаманець! При реєстрації ви отримали особистий ідентифікатор WMID.

Тільки на наступному кроці, ви створюєте власний гаманець! Йому буде присвоєно окремий номер, відмінний від WMID . Номер будь-якого гаманця складається з букви і 13 цифр.

  • Користувач системи може створити досить багато різних гаманців. Всі ваші гаманці об’єднані в одне сховище під назвою keeper. Уважно вибирайте тип гаманця, який вам підходить.
  • Що б ви могли взаємодіяти з усіма учасниками системи, слід заповнити певний набір даних про себе.

WebMoney - веб копилка

Кожен учасник має своє цифрове свідоцтво WM-атестат, якщо ви вводили свої паспортні дані, і вони пройшли перевірку, то ви володар персонального атестата. Ви можете отримати атестат продавця, виконавши нескладні умови. Просто оформіть заявку на реєстрацію свого сайту і дочекайтеся результату. Якщо ви юридична особа, що можете подати заявку на отримання атестата розрахункового автомата. Існує так само ряд інших спеціальних сертифікатів WebMoney.

Види сертифікатів WebMoney

  • В системі існує поняття рівня бізнес – BL. Чим він вище, тим активніше ви користуєтеся перекладами в WebMoney.
  • Також існує поняття ліміту довіри — TRUST LIMIT (TL), який показує наскільки ви платоспроможні, скільки грошових коштів в кредит вам готові надати користувачі.
  • Вивести гроші з WebMoney можна різними способами.

WebMoney - регистрация и правила общения в системе

Наприклад, вивести на свій банківський рахунок, зробити собі дебетову картку або вивести через якісь компанії, що знаходяться у вашому місті.

Гроші на електронний гаманець ви можете так само перевести з протекцією угоди. Це означає, що людина без певного коду не зможе мати доступ до цих грошей. Якщо код не вводитися протягом певного часу (можна вказати у днях), гроші повернутися назад на ваш гаманець.

Слід пам’ятати, що з будь-якого перекладу буде утримана комісія у 0.8%.