Як керувати бізнесом

4-15-2019

Как руководить бизнесом
Міські новини і погода в додатку.
Також хочемо порекомендувати почитати – Чим керувати складніше: бізнесом або яхтою? http://daz.com.ua/2019/02/05/chim-keruvati-skladnishe-biznesom-abo-yahtoyu/
Челябінськ .
Мабуть, скінчилося. Змініть настроювання або зверніться в технічну підтримку.
Якщо у вас є пропозиції або зауваження про роботу наших сайтів ви можете відправити нам повідомлення через форму зворотнього зв’язку.
Якщо вибирати питання №1, актуальний для кожного підприємця, він буде звучати так: . Зустрічі з партнерами, пробки, відрядження – усе це забирає час, і встежити за справами буває складно. Уральський банк реконструкції та розвитку спрощує життя підприємцям за рахунок дистанційних технологій управління фінансами. Пропозиція, особливо актуальне в літній сезон – Універсальна картка для бізнесу. Це банківська карта з доступом до рахунків підприємства.
Не потрібно збирати виручку і підстроюватися під час роботи каси банку: можна здавати виручку і знімати гроші з рахунку через банкомати УБРи. Р у зручний час та у зручному місці. Чітко розділяти особисті і корпоративні засоби: просто оплачувати ПММ, представницькі, господарські, відрядження та інші витрати картою. Випустити кілька карт з прив’язкою до одного рахунку для матеріально відповідальних співробітників і контролювати рух коштів через інтернет – банк Light: продавці та експедитори зможуть здавати виручку до віддалених торгових точках, співробітники – самостійно оплачувати бізнес – витрати. Керувати лімітами по картах: за бажанням можна встановити певний ліміт на витрачання коштів з рахунку компанії для відряджених працівників або для заступників, поки керівник у відпустці. І по заявках клієнтів – новинка цього літа: тепер можна встановлювати ліміти за універсальними картками віддалено через інтернет – банк Light c мобільним доступом. Ситуації, коли начальник поза офісом, а співробітникам необхідно провести терміновий платіж понад ліміт, більше не представляють проблеми – можна оперативно змінювати ліміти в будь-який час зі смартфона або планшетника*.
Перевірити легко – просто відкрити розрахунковий рахунок у УБРи. Р з безкоштовним підключенням інтернет – банку Light і випуском Універсальних карт для бізнесу.
Якщо ви стали очевидцем цікавої події, надішліть фото і відео на пошту редакції [email protected] rugion.
Відображення даних на цій сторінці обмежена відключеним JavaScript у вашому браузері. Будь ласка, увімкніть підтримку JavaScript для повноцінної роботи з нашими сервісами.
Повідомити новину Контактні дані для Роскомнадзора державних органів: [email protected] iportal.