Як можна заробити гроші граючи — корисні посилання

Як можна заробити гроші, граючи і робити це регулярно і легко? Сьогодні ми розглянемо такий вид заробітку в інтернеті, як гра з виведенням грошей. У вас точно виникнуть скептичні думки з цього приводу, але як не дивно заробити на іграх можна, правда, скільки заробити, це вже як пощастить.

В основному такі проекти швидко закриваються, і суть у тому, щоб вчасно зареєструватися і встигнути вивести свої зароблені гроші.

Як ви зрозуміли, ми рекомендуємо вам вибирати досить нові проекти і природно не по одному, а хоча б 3-4 штуки.

Навіщо це потрібно?

Як би ви не старалися а один такий сайт не дасть вам прибутку взагалі, та за рахунок інших ви покриєте витрати і вийдете в плюс. Так само важливо вкласти невеликі суми.

Якщо вас зацікавив проект і пропонує великі бонуси при внесенні грошей ( таке буває на самому старті), і хоча б викликає трохи довіри, то можна ризикнути і внести суму більше 500-700р.

Отже, розглянемо кілька таких проектів, на які можна звернути увагу:

1. Golden Birds – досить вагомі бонуси при поповненні більше ніж на 500р. Новий проект, менше 2 місяців йому, активно реєструються нові користувачі. Вам не потрібно буде цілими днями сидіти біля монітора і грати в гру.
2. Life – farm – якісна гра. Цікава і захоплююча. Є також безкоштовні бонуси та подарунки у ній. При реєстрації клікніть на собаку, і отримаєте перший такий бонус.
3. Без відповідей – інтелектуальна гра, в якій навіть не потрібно вносити гроші, а тільки бути досить освіченою і ерудованою.
4. Fruit traiding – дуже добре побудована система рефералів. Так само є солідні бонуси при першому поповненні.
Існує дуже багато таких проектів, і багато з них існує вже більше ніж пів року, є і ті які протрималися більше 2х років.

Тому пробуйте, тоді точно заробите більше, ніж вкладіть та питання, як можна заробити гроші, граючи перед вами стояти не буде.