Як працює агенство інтернет-маркетингу Online Systems

Є таке агенство інтернет-маркетингу, як Online Systems, яка займається контекстною рекламою. Контекстна реклама — один з напрямків Інтернет-реклами, коли рекламні оголошення у вигляді банера або тексту робляться близькі до теми веб-сторінки, на якій вони розміщуються.

Найбільш широко контекстна реклама використовується в пошукових системах, коли рекламні оголошення показуються одночасно з результатами, що видаються пошуковими системами по запитах користувачів.

Мета контекстної реклами — залучення на сайт цільових відвідувачів з пошукових систем та інших відвідуваних порталів. Віддача від контекстної реклами менше, ніж від пошукової оптимізації, але й коштує вона значно дешевше.

Пошукова реклама може показуватися в різних пошукових системах, таких як «Яндекс», «Рамблер», Google залежно від запиту, заданого користувачем. Контекстна реклама в Google — один з кращих і популярних способів просування сайту.

Агенство інтернет-маркетингу Online Systems — професіонали в контекстній рекламі Google

Контекстна реклама від Google приваблива по багатьом параметрам:

  • Ви працюєте безпосередньо з пошукачем, оминаючи усіх посередників. Звичайно, вам знадобиться фахівець, який допоможе настроїти оголошення таким чином, щоб вони були набагато дешевші, без втрати їх ефективності.
  • Ви зможете самостійно обирати цікаві для вас регіони показу.
  • Ви зможете гнучко налаштувати час появи реклами в Google, варіюючи вихід оголошення залежно від часового поясу, цільової аудиторії і за іншими показниками.
  • Ви платите виключно за кліки.
  • Тексти для розміщення контекстної реклами ви можете готувати самостійно, а значить, зможете підібрати найбільш вигідний варіант.
  • Починати можна з будь-якої суми. Не обов’язково відразу вкладати багато; Можна оцінити результати просування сайту від даного типу реклами, зробити висновки і прийняти рішення про подальше її використання.
  • Агенство додатково налаштує вам ретаргетінг, що дозволить повернути частину клієнтів, які прийшли на ваш сайт, але відразу нічого не купили.
  • Налаштувати контекстну рекламу google нескладно, але багато тонкощів, які вимагають деяких навиків і знань. Довірте цю роботу професіоналам.