Як правильно вибрати квартиру на вторинному ринку?

8-29-2018

Вибираючи житло в уже зданому в експлуатацію будинку, ми рекомендуємо звертати увагу на такі фактори:

Район
Зручна транспортна розв’язка, близькість аптек, супермаркетів і шкіл, відсутність промислових об’єктів і звалищ – заздалегідь складіть список об’єктів інфраструктури, які в ідеалі мають (або не мають) бути поруч з квартирою. Рекомендую вибрати аренда квартир Киев объявления

> Як вибрати район міста при купівлі квартири

Стан житлової площі
Будьте готові до того, що до вашого приїзду власники квартири або представники агентства провели косметичний ремонт, тому основні недоліки не відразу кинуться в очі. Візьміть з собою ліхтарик (оглянути важкодоступні зони під раковиною), ретельно вивчіть стіни на предмет грибка (особливо якщо квартира кутова).

Перед тим, як купувати житло, уточніть, чи входить меблі у вартість квартири – буває, власники спеціально демонструють квартиру з дорогою обстановкою, упускаючи даний пункт у договорі.

Юридична чистота
Перед тим, як купити квартиру на вторинному ринку, ви повинні:

перевірити житлоплощу на відсутність обтяжень;
перевірити документи, що підтверджують законність приватизації;
попросити надати папери з історії попередніх угод з даною нерухомістю, а також провести аналіз історії права власності на квартиру
Бажано, щоб обраний об’єкт не купували, не дарували і не заповідали протягом останніх 3 років (це максимальний термін давності за визнанням недійсності правочину).

Спосіб оплати
Щоб не стати жертвою шахраїв, віддавати гроші продавцю рекомендовано після державної реєстрації угоди (приблизно 5 робочих днів). Найвигідніший варіант для покупця – банківська комірка, в якій потрібна сума лежить з моменту підписання договору купівлі-продажу, але доступ до неї продавець отримує тільки після реєстрації об’єкта.

Як знизити ціну при купівлі квартири?

Квартири в будинках з паркінгом коштують дорожче приблизно на 5-7%, на обслуговування паркування сягає до 10 тис. тенге в місяць. Оренда паркінгу обійдеться в ту ж суму, але при цьому ви не будете переплачувати за житло.
Не соромтеся торгуватися. Реальні фактори, що дозволяють «збити» ціну: перший або останній поверх, близькість трамвайних шляхів, дірявий дах, пишні крони дерев, що перешкоджають доступу світла до кімнати, і т. д. Також можна піти на хитрість, мимохідь повідомивши, що ви пригледіли ще одну квартиру подешевше.